Elikkä oon tässä kohta ostamassa näyttöä lähinnäkin pelaamiseen. Budjetti on 0-200 € .
Ja haluaisin tietää teidän mielipiteet, että mikä kandee ostaa. En itse oikeen tiedä mitän näytöistä. Kiitos vastauksista jo etukäteen.
Halpa Ja Hyvä Näyttö Pelaamiseen
MinähänSe
5
1116
Vastaukset
- MinähänSe
Ja 21,5'' - 23'' .
- TVTV+
Ostin näytöksi 21" Samsung fullHD television. Hinta 199€. Voi tarvittaessa katsoa myös TV:tä. Antenni ja kaapeliviritin. Hyvä ratkaisu.
Melkeenpä suosittelisin tätä http://www.jimms.fi/tuote/859-10143 tuohon budjettiin,loistavaa kuvaa tarjoaa alhainen input lag = on hyvä pelikäytössä Jostain löytyy varmaan vielä halvempaankin hintaan.
- 6ythf
Ovat varmaan jotain TN-paneelilla varustettua roskaa, kun paneelityyppiä ei ole mainittu. Acerin vehkeet ovat pahamaineisen laaduttomia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614358KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1443120Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo472428Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?462343- 981985
- 241883
- 281596
- 221584
- 1501411
- 341233