Vantaal runkku paikkoi?

Entäs Vantaa?

Onko vantaal runkku paikkoja ku kiinnostais saada kermaa suuntäytteeks...

28

2757

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 3+5

      Joo kiinnostaisi myös jos joku tietää

    • pohjoisvantaa

      Kiinnostaa kiinnostaa! Vinkkejä tänne pliis.

    • wankwankwank

      pari kertaa olen runkannut autossa Heurekan parkkipaikalla yöllä. Muutamia autoja pyöri, mutta mitään sen ihmeempää ei tapahtunut.

      • Pitää alkaa kävelemään ilta aikoihin Heurekassa päin. Olis kiva saada imee munaa jos näkis jonkun runkkaavan.


    • h-paikka

      Haltialan P-paikka ja sillan alla useasti runkulla vanhempaa miestä.

    • Autossa

      Vantaalla tai muuallakin voi sopia tapaamisesta esim. autossa. Itse pidän autossa tapahtuvasta runkkauksesta, saa katsella ja koskea lämpimässä tilasa.

      • Anonyymi

        Jokiniemenkatu 9 viimeinen parkkipaika on hyvä harrasta seksiä kello 23.00 kun on pimeä


    • Espoolainen4

      Olis kiva tavata joku joka on ympärileikattu kuten itsekin olen, autossa olis kivaa hiplailla.

    • h-paikka

      Heurekan parkissa en ole käynyt,mutta oliko siinä elvis burgerin takana tiksin urheiluhallin yms kohdilla jotain toimintaa joskus?

      Myös rekoissa tapahtuu kuulemma jumbon vieressä. pitkämatkalaiset rekkakuskit päivystää ainakin kesäaikaan siinä autojen vieressä ja odottaa helpotusta.

      • Höpö höpö. Ne rekat on siksi siellä kun kuskit käy Tulisuudelmas pokaas naisia. Eli älä mee koputtelee rekan hyttiä jos on verhot kiinni. Voi tulla kengästä.


    • toista "tyttöilijää"huomenna aamulla?vaikka autossa.

    • cd lover

      Kurvailen kehä III iltaisin useasti ja stoppaisin mielelläni jossain p-paikalla tms jos "tyttöilijä" olisi valmiina. autossa on lämmintä:)

    • m39*

      Vantaal Sotunki/Nissas alue metsikköineen kesäisin ruuhkaa, kiva runkkailla kiireettä estoitta miesten kanssa...Aah tule jo kesä:)

      • Anonyymi

        Sotunki / Nissas metsät hyviä paikkoja runkkailuun imutteluun. Kik löytyy👌


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Sotunki / Nissas metsät hyviä paikkoja runkkailuun imutteluun. Kik löytyy👌

        Paikka Sotungissa, sotungintie 449, hiemen venesäilytys paikkaa edempänä, vasemmalla puolella tietä keltainen metalliportti siitä lähtee polku metsään


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Paikka Sotungissa, sotungintie 449, hiemen venesäilytys paikkaa edempänä, vasemmalla puolella tietä keltainen metalliportti siitä lähtee polku metsään

        Kohta lähdössä Sotungin paikkaan...kullirengas päälle...aah...


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Paikka Sotungissa, sotungintie 449, hiemen venesäilytys paikkaa edempänä, vasemmalla puolella tietä keltainen metalliportti siitä lähtee polku metsään

        Kävin paikassa, näkee että suosittu paikka. Otin kuvan mistä mennään sinne polulle jos joku haluu nähä. kikissä onnistuu myös


    • nikke1

      vaarala/rajakylä metsä? löytyiskö ketään?

      • m39*

        vaaralan abc n risteyksestä ajat tietä ihan päähän saakka, siel päädysparkkipaikka,useat runkut ja suikkarit saanut :)


    • Turisti Bi m

      Vantaa ja Espoo on kyllä sellaisia takapajuloita, ettei siellä ole esim. keltaisen ruusun tapaisia paikkoja, jossa voisi käydä purkamassa paineita.
      Yövyn usein Vantaalla hotellissa työreissuilla, ja kyllä vähän hankalaa matkustaa hkiin jos haluaa jotain tuollaista toimintaa kun hgissä on ainakin kahdessa paikassa kampissa.

    • jani3
    • ja vielä ulkoilualue

      eikä vantaallakaan voi olla rauhassa noilta paljastelijahomopervoilta

    • Tekis mieli

      kokeilla toisen miehen kalua,runkut/imut & kumin kanssa, tietysti.

      Profiilia as:ssä?

      T:StauUpMan44

      • Kiinnostaisi minuakin. Olen ukkomies Vantaalta. Tavoittaa suomi24:n profiilin tai Treffien kautta.

        T: Sukkis- ja stayup-mies


    • mika_luomanpää2

      Olen käynyt yleensä Heurekan parkkipaikalla ja aina seuraa saanut pienen odottelun jälkeen.

      • Milloin olisi paras aika tulla paikalle ja onko joku erityinen kohta parkkiksella, jossa kannattaa olla?


    • ihminen93

      20-vuotias vantaalt runkkailee seuras, mielllää nuoren kaa... Tikkurilan lähistö.
      [email protected]

    • Anonyymi

      Jokiniemenkatu 9 Vantaalla hiekkaparkkipaikalla on hyvä on pimeä ja rauhallista. Itse olen siellä tehnyt.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään

      "Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El
      Maailman menoa
      74
      6284
    2. MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!

      Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny
      Henkirikokset
      41
      5348
    3. Orpon hallitus paskoi kaikki hommat

      ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.
      Maailman menoa
      59
      4233
    4. NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu

      narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun
      Maailman menoa
      73
      4092
    5. Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois

      Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja
      Maailman menoa
      62
      3845
    6. Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?

      Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.
      Ikävä
      69
      1127
    7. Anteeksi kaikesta...

      Olin tosi hölmö...
      Ikävä
      47
      900
    8. Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana

      Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?
      Ikävä
      29
      787
    9. Toivotko, että

      Toivotko, että hän yrittäisi jutella sinulle? Vai toivotko, että itse voisit mennä juttelemaan?
      Ikävä
      62
      781
    10. Mitä hyvää olet

      aiheuttanut kaivatullesi?
      Ikävä
      55
      758
    Aihe