Vantaal runkku paikkoi?

Entäs Vantaa?

Onko vantaal runkku paikkoja ku kiinnostais saada kermaa suuntäytteeks...

28

2678

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 3+5

      Joo kiinnostaisi myös jos joku tietää

    • pohjoisvantaa

      Kiinnostaa kiinnostaa! Vinkkejä tänne pliis.

    • wankwankwank

      pari kertaa olen runkannut autossa Heurekan parkkipaikalla yöllä. Muutamia autoja pyöri, mutta mitään sen ihmeempää ei tapahtunut.

      • Pitää alkaa kävelemään ilta aikoihin Heurekassa päin. Olis kiva saada imee munaa jos näkis jonkun runkkaavan.


    • h-paikka

      Haltialan P-paikka ja sillan alla useasti runkulla vanhempaa miestä.

    • Autossa

      Vantaalla tai muuallakin voi sopia tapaamisesta esim. autossa. Itse pidän autossa tapahtuvasta runkkauksesta, saa katsella ja koskea lämpimässä tilasa.

      • Anonyymi

        Jokiniemenkatu 9 viimeinen parkkipaika on hyvä harrasta seksiä kello 23.00 kun on pimeä


    • Espoolainen4

      Olis kiva tavata joku joka on ympärileikattu kuten itsekin olen, autossa olis kivaa hiplailla.

    • h-paikka

      Heurekan parkissa en ole käynyt,mutta oliko siinä elvis burgerin takana tiksin urheiluhallin yms kohdilla jotain toimintaa joskus?

      Myös rekoissa tapahtuu kuulemma jumbon vieressä. pitkämatkalaiset rekkakuskit päivystää ainakin kesäaikaan siinä autojen vieressä ja odottaa helpotusta.

      • Höpö höpö. Ne rekat on siksi siellä kun kuskit käy Tulisuudelmas pokaas naisia. Eli älä mee koputtelee rekan hyttiä jos on verhot kiinni. Voi tulla kengästä.


    • toista "tyttöilijää"huomenna aamulla?vaikka autossa.

    • cd lover

      Kurvailen kehä III iltaisin useasti ja stoppaisin mielelläni jossain p-paikalla tms jos "tyttöilijä" olisi valmiina. autossa on lämmintä:)

    • m39*

      Vantaal Sotunki/Nissas alue metsikköineen kesäisin ruuhkaa, kiva runkkailla kiireettä estoitta miesten kanssa...Aah tule jo kesä:)

      • Anonyymi

        Sotunki / Nissas metsät hyviä paikkoja runkkailuun imutteluun. Kik löytyy👌


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Sotunki / Nissas metsät hyviä paikkoja runkkailuun imutteluun. Kik löytyy👌

        Paikka Sotungissa, sotungintie 449, hiemen venesäilytys paikkaa edempänä, vasemmalla puolella tietä keltainen metalliportti siitä lähtee polku metsään


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Paikka Sotungissa, sotungintie 449, hiemen venesäilytys paikkaa edempänä, vasemmalla puolella tietä keltainen metalliportti siitä lähtee polku metsään

        Kohta lähdössä Sotungin paikkaan...kullirengas päälle...aah...


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Paikka Sotungissa, sotungintie 449, hiemen venesäilytys paikkaa edempänä, vasemmalla puolella tietä keltainen metalliportti siitä lähtee polku metsään

        Kävin paikassa, näkee että suosittu paikka. Otin kuvan mistä mennään sinne polulle jos joku haluu nähä. kikissä onnistuu myös


    • nikke1

      vaarala/rajakylä metsä? löytyiskö ketään?

      • m39*

        vaaralan abc n risteyksestä ajat tietä ihan päähän saakka, siel päädysparkkipaikka,useat runkut ja suikkarit saanut :)


    • Turisti Bi m

      Vantaa ja Espoo on kyllä sellaisia takapajuloita, ettei siellä ole esim. keltaisen ruusun tapaisia paikkoja, jossa voisi käydä purkamassa paineita.
      Yövyn usein Vantaalla hotellissa työreissuilla, ja kyllä vähän hankalaa matkustaa hkiin jos haluaa jotain tuollaista toimintaa kun hgissä on ainakin kahdessa paikassa kampissa.

    • jani3
    • ja vielä ulkoilualue

      eikä vantaallakaan voi olla rauhassa noilta paljastelijahomopervoilta

    • Tekis mieli

      kokeilla toisen miehen kalua,runkut/imut & kumin kanssa, tietysti.

      Profiilia as:ssä?

      T:StauUpMan44

      • Kiinnostaisi minuakin. Olen ukkomies Vantaalta. Tavoittaa suomi24:n profiilin tai Treffien kautta.

        T: Sukkis- ja stayup-mies


    • mika_luomanpää2

      Olen käynyt yleensä Heurekan parkkipaikalla ja aina seuraa saanut pienen odottelun jälkeen.

      • Milloin olisi paras aika tulla paikalle ja onko joku erityinen kohta parkkiksella, jossa kannattaa olla?


    • ihminen93

      20-vuotias vantaalt runkkailee seuras, mielllää nuoren kaa... Tikkurilan lähistö.
      [email protected]

    • Anonyymi

      Jokiniemenkatu 9 Vantaalla hiekkaparkkipaikalla on hyvä on pimeä ja rauhallista. Itse olen siellä tehnyt.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      93
      8028
    2. Pieni häivähdys sinusta

      Olet niin totinen
      Ikävä
      40
      3852
    3. Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle

      Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘
      Ikävä
      102
      1906
    4. Missä olet ollut tänään kaivattuni?

      Ikävä sai yliotteen ❤️ En nähnyt sua tänään söpö mies
      Ikävä
      24
      1310
    5. Taas ryssittiin oikein kunnolla

      r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html
      NATO
      32
      1143
    6. Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin

      Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,
      Nurmes
      31
      1079
    7. Vanha Suola janottaa Iivarilla

      Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia
      Kemijärvi
      11
      865
    8. Rakastuminenhan on psykoosi

      Ei ihme että olen täysin vailla järkeä sen asian suhteen. Eipä olis aikoinaan arvannut, että tossa se tyyppi menee, jonk
      Ikävä
      53
      847
    9. Olisinko mä voinut käsittää sut väärin

      Nyt mä kelaan päässäni kaikkea meidän välillä tapahtunutta. Jos mä sit kuitenkin tulkitsin sut väärin? Se, miten sä käyt
      Ikävä
      31
      812
    10. Känniläiset veneessä?

      Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v
      Nurmes
      27
      762
    Aihe