Hei,
Isäni on kova HIFK fani ja olen ostamassa hänelle isänpäivälahjaksi lippuja HIFK-Jokerit peliin ja olen hieman pihalla noiden katsomoiden suhteen kun en ole ikinä ennen lippuja ostanut muualle kuin talviklassikkoon, jonne oli erikseen ns jokeri ja ifk katsomot. Onko jäähallissa tämmöisiä "vastustajien" katsomoja ollenkaan vai ovatko kaikki katsomot ns HIFK katsomoja? Mikä on hyvä katsomo, C ja A katsomot oli ainakin jo suht täynnä (paitsi a-katsomot ylemmillä riveillä) ja millainen on tämä "mahdollinen näköeste" katsomo.
Osaatteko suositella jotain paikkoja? Ihan kalleimmat ovat minulle liian hintavia, nuo 35-42 euron liput kuulostavat parhaalta omalle lompakolle. Millaisia ovat esim F-katsomot?
Helsingin jäähallin katsomot
ifk
2
241
Vastaukset
- Jee jee
Olisin myymässä 2kpl lippuja kyseiseen matsiin yhteis hinnaltaan 80€ ja a4 katsomosta alhaalta eli heti jäähyaitioitten yläpuolelta.
- JK.
ennn osstta
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Yh:n pihalla aina eri auto
Ompa jännä seurata ohiajaessa, että millainen auto on nyt erään yksinhuoltajan pihassa. Näyttääpä siellä taaskin olevan2014355Oulaisten vaalit, hyvä alku mutta lisää toimenpiteitä tarvitaan.
Hallituksen toimet rikollisuutta vastaan alkavat tuottaa tulosta. Puolueväriin katsomatta demokratian valtaa ja perustus33476- 2443418
En vittujakaan enää välitä sinusta nainen
Toivottavasti en näe sinua enää koskaan. Jos näen, niin en ole näkevinäni. Et merkitse minulle enää mitään.792355Olet minua
vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va851993Exän käytös hämmentää (taas)
Osaisivatko palstan herrat kenties helpottaa tulkitsemista? Toki naispuolisetkit saavat antaa tulkinta-apua, mutta nyt k2391619- 1401310
- 151258
- 481218
- 991141