Poistin koneelta hölmöyksissäni erään avi-videon, joka oli liian suuri roskakoriin. Miten saan sen takaisin? En ole buutannut konetta poiston jälkeen.
Käyttis on XP.
Käyttis on XP.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
...tämä viesti tältä palstalta:
"Tiedoston palautus. Kirjoittanut: Ari, 20.8.2004 klo 15.06."
En osannut kopioida viestin osoitetta tähän (kuten fiksummat täällä osaa!), mutta selaa tuolle päivälle niin eiköhän löydy.
Muuten, Googlella tämäkin löytyi...
Napsauta hiirellä Osoite-rivillä olevaa osoitta (missä kohtaa tekstiä hyvänsä), jolloin siihen tulee harmaa/värillinen pohja. Sitten Muokkaa/Kopioi. Napsauta sen jälkeen hiirellä viestin kirjoitustilaa, jolloin siinä vilkkuu osoitin/kursori. Liitä osoitekopioi toiminnolla Muokkaa/Liitä.
Jos osoite/teksti ei kopioidu hiirellä napsauttamalla niin maalaa hiirellä eli paina hiiren ykköspainike pohjaan ja vedä oikealta vasemmalle tai toisin päin.
Jeps - kiitos surffiannelle! Enpäs älynnytkään, että tuolla osoiterivillähän se viestin osoite tietty on....kröhöm....
Ja tässä sen viestin osoite (se on muuten ryhmässä Ohjelmat eikä Apua aloittelijalle, kuten aiemmin sanoin).
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=108&conference=500000000000004&posting=22000000004362804