Vinkkejä tarvitaan

ineedhelpplease

Miten voi saada perus asennoista esim. Takaa päin ja lähetyssaarnaajaan jotain uutta ja jännittävää? Ne alkaa käydä vähän tylsäki, mutta kamasutrasta tutut asennot eivät kyllä ole minua varten.. :D

3

639

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Mie vaan

      Takaapäin asentojen muunnelmia..

      Aivan ehdoton ykkönen naine vatsallaan jalat sen verran harallaan, että mies pääsee pimpsaan. On kiree ja kiimainen miehen kannalta ja kalu osuu naiselle juuri sinne mihin pitääkin, eli G-pisteen tienoille. Mies pystyy helposti suukottelemaan ja näykkimään niskaa ja käsiä voi pitää rinnoilla ollessaan kyynärpäiden varassa. Miehen pitää vain varoa ettei satuta naisen selkää tässä asennossa. Jos nainen ottaa sängynpäädystä tai seinästä tukea, on vaste vielä hiukan jämäkämpi työntöihin.

      Nainen seisaallaan kädet seinää vasten tai nojaamassa keittiön työtasoon, siitä takaapäin ja nainen voi säätää tuntumaa pitämällä jalkoja yhdessä tai erillään ja lisäksi selkää notkistamalla eri asentoihin. Miehelle vapaa pääsy hoitamaan klitorista kädellä naimisen tahtiin.

      Lähetyssaarnaajasta voi muunnella helposti erilaisia..

      Naisella jalat yhdessä, miehellä naisen jalkojen ulkopuolella, on kireetä ja kalu hankaa sopivasti klitorista. Vaatii hyvän voitelun ja alle 10cm kalulla voi olla hankala yltää, riippuen tietysti naisen muhkeudestakin.

      Naisella toinen jalka miehen jalkojen välissä ja toinen miehen olkapäällä, tämän syvemmälle naiseen ei helposti pääsekään.

      Naiselle pepun alle tyyny normaali lähetyssaarnaajassa, kalu osuu G-pisteeseen helpommin.

      Nainen selin pöydällä, istuallaan keittiön työtasolla tai sängyn reunalla.

      Mies seisaallaan, nainen sylissä. Mies kannattelee reisistä naista ja nainen kietoutuu jaloin ja käsin miehen ympärille, yllättävän helppo liikutella naista mieleisellä tavalla, mutta vaatii kyllä tasapainoa ja nainen saisi olla miestä kevyempi tai sitten miehellä habaa riittävästi.

      Kyljellään asentoja...

      Nainen kyljellään, alempi jalka suorana ja ylempi koukussa, mies tulee sisään "poikittain" kun naisi takaapäin makuulla olevaa naista. Ihan kuin vieraissa kävisi kun pimppa on "poikittain" ja naisellekin tuntemukset erilaiset kuin normiasennoissa.

      Vanha kunnon lusikka toimii aina ja siinä jaksaa touhuta pidempäänkin jos huvittaa pitempi sessio.

      Sitten myös aika mielenkiintoinen ja eksoottisuudestaan huolimatta yllättävän helppo, nainen vatsallaan, jalat hieman harallaan, mies kyljelleen, työntää alemman jalan naisen jalkovälistä kohti kainaloa. ylempi jalka tulee naisen pepun päälle, siitä sisään ja naimaan. Pääsee syvälle ja käsillä helppo kummankin hiplata toistensa nivusaluetta.

    • Pakilan paroni

      Hyvä. Ja tässä yksi mahtava variaatio lähetyssaarnaajaan. Keksin sen helkkarin kauan aikaa sitten jonkin pornofilmin trailerista, mutta en ole sen jälkeen nähnyt sitä kenenkään käyttävän. Paitsi itseni. Tosi hyvällä menestyksellä.

      Joten kuunnelkaa (lukekaa tarkasti), tätä on vaikea selittää mutta on vaivan väärti.

      Nainen selällään normaalisti. Mies käy matalassa polviasennossa naisen päälle niin, että toinen reisi jää miehen jalkojen väliin ja toinen vapaaksi. Nostat sen vapaan jalan olkapäällesi pään ohi sinne "vangitun" jalan puolelle. Nainen edessäsi kääntyy näin puolittain kyljelleen. Vekotin sisään ja hokkuspokkus: pääset mielettömän syvälle ja, mikä parasta, kumpikin kätesi jää vapaaksi! Sidotun jalan puoleisella kädellä voikin sitten hyväillä nännejä ja vapaan puolen käden sormilla vaikka hieroa peräaukkoa!

      Asennosta on saanut ihan loistavaa palautetta, esim. "mua melkein sattuu kun sä tuut niin syvälle siinä", tai "tee se sun ihana juttu uudestaan". Sun? Ei se mun ole, en voi vaatia patenttioikeuksia. Mutta kivaa kuultavaa silti. Kokeilkaa ihmeessä.

    • uutta kiimaa

      Lue kohta takaapäin ja naisella kännykkä korvassa. Meillä toimi ihan 10! Kokeiltiin siten että muija soitti pornolinjalle ja kertoi ähisten miten hyvvee tekkee. Välillä meitsi puhui ja kalu meni sisään ja ulos kunnes lensi.

    Ketjusta on poistettu 17 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      60
      1128
    2. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      42
      871
    3. Rakastan häntä

      Jumala, rakastan häntä. Haluan olla hänen omansa. Hänen vierellä. Halata häntä.
      Ikävä
      51
      641
    4. Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että
      Maailman menoa
      315
      627
    5. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      114
      614
    6. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      598
    7. Naiselle Kuuleppa Tämä

      Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä
      Ikävä
      38
      595
    8. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      93
      590
    9. Onko mun toinen

      Puoliskoni täällä, huhuuu 😍❤️ Ihanista ihanin 😚😚
      Ikävä
      56
      554
    10. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      72
      542
    Aihe