Naiset on kummallisia

aina iskemässä toisten miehiä, vaikka olis omakin. Monet ovat yksin ja sen ymmärtää, he haluavat miehen, mutta ne joilla ono ma mies niin se toisen mies on paremman näköinen tai muikvampi niin se kiinnostaa,
Vai onko niin, että pitää näyttää että pystyy saamaan kenet haluaa?

Kummallisia on naiset, pus pus akkoja oikein!
399
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Vaikka oon varattu tahtoisin / tullut lykittyä toisten miellyttäviä vaimoja. Niin
monella miehellä on ollut hyvä maku

Äänestä

samaa olen usein ihmetellyt, kun yrittää alkaa seurustelun, ilmaantuu jos jonkinlaista väliintulijaa. että mikä siinä on, että toiselta on mies vietävä, tuskin nyt mikään epätoivoinen rakkaus. ja sitten vielä tämä mies, kun ei tajua, vaan tukka putkella menossa vamppisa mukaan...

Äänestä

Monesti sen ymmärtää, sillä se vaimo latiskuu eikä enää välitä itsestään kun on varma saalis. Ei sitli kannata iskee toisen omaa.

Eilen kaupungilla käydessäni puiston penkillä istu kahdeksan pullonpyörittäjää... seillä ne varmaanodotti vapaita naisia. Miksi ne ei kelpaa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pitäkää omat ukkonne kirjoitti:

aina iskemässä toisten miehiä, vaikka olis omakin. Monet ovat yksin ja sen ymmärtää, he haluavat miehen, mutta ne joilla ono ma mies niin se toisen mies on paremman näköinen tai muikvampi niin se kiinnostaa,
Vai onko niin, että pitää näyttää että pystyy saamaan kenet haluaa?

Kummallisia on naiset, pus pus akkoja oikein!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu