Voisimpa joskus nukkua sun vieressä.
http://www.youtube.com/watch?v=ic94Vkc2jN0
http://www.youtube.com/watch?v=ic94Vkc2jN0
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Kissavideot on yöunien tuho :D
Jaa kissat tuhoavat kaikki hyvät unet :) Jos ne tulevat raapimaan jalkapohjia kun nukkuu, niin hyvä uni muuttuu pahaksi uneksi, ja unessa alkaa näkemään peikkoja, jotka jalkoja pitkin yrittävät ryömiä kimppuusi
Jos kissa kynsii jalkapohjiasi, niin et taatusti pysty jatkamaan unta. Se sattuu, ja paljon!
Hirveetä !!!
Mutta tuollainen joo, joskus itsekin nautin mökillä kun voi kuunnella aivan hiljaisuutta, tai sitten aaltojen loisketta.
Ja sateen ropina on myös sellainen täysin vastakohta johonkin kaupungin jatkuvalle metelille.
Lokki biisi tuli mieleen tästä. Jotenkin menee "on hiljainen aaltojen keinunta tää".
Saisikin kuunnella :)
terveisiä hänelle. On hiljainen kaipuuni.., sinun luo rakas.
Niin on.
Uuuh! Kultaseni! Se olisi minunkin Romanttinen toiveeni. Pitää sinua hellästi sylissäni ja karismaattisilla käsilläni koko yön. Nukahtaa kainaloosi tuhisemaan kuin pieni lapsi äitinsä syliin. Herättää äidilliset tunteesi ja naisellisen hoivaviettisi. : )
Ihana viesti! Toivottavasti tuo toive toteutuisi :) Pelkkä ajatuskin lämmittää. Minulla ainakin helposti herää hoivavietti ;)
Asian vierestä. Mitä mies sanot, jos suutelen sun ihania huulia, ja pyydän sitä heti anteeksi. Eli miehelle, joka ei tunne samoin.
Mistä lähtien naisen on pitänyt suuteluaan anteeksi pyytää?
Yksipuolinen ihastus itsessä.