Onnea Wiskarille !!!

Paljon onnea Wiskarin pojalle tahdon toivottaa ma. On nimittäin tänään tämän kyseisen herrasmiehen ikioma nimppari, eli nimipäivä, joten suuret onnittelut vaan Artulle!!!
687
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Eikö ole uni maistunut?

Äänestä

Sietäisit selkäsaunan saatanan FAS lapsi !

Äänestä
  • Mikä nyt niin harmittaa? :)

    Äänestä

Kuka on Anssin salaperäinen kaksoisveli Arvi? joissain vanhemmissa lehdissä olen nähnyt yhteiskuvia Anssista ja Arvista lapsina tietääkö kukaan kertoa onko tuntemattomaksi jäänyt kaksoisveli saman alan miehiä tänä päivänä kuin Anssi tämä on jo reportaasin juttu

Äänestä
  • Arttu vai Arvi?

    Äänestä

Muistan jutun kys on lehtijuttu mikä tehtiin aikoinaan Mikkelissä siinä veljekset kuin ilvekset olivat pöydän äärellä

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Wiskari 4 eva kirjoitti:

Paljon onnea Wiskarin pojalle tahdon toivottaa ma. On nimittäin tänään tämän kyseisen herrasmiehen ikioma nimppari, eli nimipäivä, joten suuret onnittelut vaan Artulle!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu