Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Huorahtava vaimo, paras vaimo

Olen 64v mies ja naimisissa. Vaimo voi ja käy aina välillä ottamassa vierastakin.
Olemme hyvin onnellisia ja ei ole ihanampaa kun saada tyydytetty vaimo aamuyöllä kotiin. joillekkin vaan tämmöinenkin sopii.
92452
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Onko mun mies nyt huorahtava kun meillä on sama diili mutta toisinpäin? Kimppaakin harrastetaan ja on ihanaa katsoa kun mies nauttii vieraasta.

Äänestä

jaahas ja mistähän sun vaimoa voisi yrittää vietellä,,,puuma vaimoasi

Äänestä

On tainnu sillä puumalla jo kynnet tylsyä ja on muuttunu puunaamaiseksi.

Äänestä

mun vaimo kyselee saisko käydä vieraissa kuulemma haluaa naida useammin, itte oon yli 50 kymppinen ja vaimo melkein kymmenen nuorempi, en tiedä oikein kiihottais kyllä.

Äänestä

Jeesus tuomitsee tällaisen vain yksi seksikumpani tai kivitettäväksi!!!!!!

Äänestä

Niin ja mies saa panna kaikki kaksijalkaiset kanasta tikapuihin. Tämä tietenkin salaa jumalalta ja eukolta. Sitten vain hallelujaa !!!!!!

Eikö ole parempi, jos yhdessä sovitusti ja yhdessä touhutaan sitten vaikka jonkun muun henkilön kanssa, jos kaikista kivalta tuntuu. Ja sen tiedän, että kivalta tuntuu !

Äänestä

Jumala näkee kaiken! Ja kaikki häntä vastaan rikkoneet toimitaan. Naista taikka miestä ei saa jakaa muiden kanssa!!!! Mutta hajotkaa helvetin tuliinne Jumalaa vastaan rikkojat.

Äänestä

no comments!!

Äänestä

Minulle mieheni ehdotti saunassa kun sillä oli kaksi vanhempaa miestä että voisin antaa niille Suutuin vaikka ajatus oli kiihottava kun katseli munia. Olen 19v nainen ja kun olin yksin kapakassa niin "herrasmies" tuli iskemään, sitten mentiin naimaan viakran voimalla. Kiva kokemus ja viikon päästä näin uudelleen sen kahden kaverin kanssa. Sen verran kokeilun haluinen että menin niitten sänkyyn. Oli törkeen ihanaa kun kolme vuorollaan kunnolla anto, sai orkkuja enemmän kun kotona. Käyn sielä välillä vaikka en kerro kotona. Vieraitten kanssa rentoituu ja nauttii.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Onnellinen mies kirjoitti:

Olen 64v mies ja naimisissa. Vaimo voi ja käy aina välillä ottamassa vierastakin.
Olemme hyvin onnellisia ja ei ole ihanampaa kun saada tyydytetty vaimo aamuyöllä kotiin. joillekkin vaan tämmöinenkin sopii.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu