Taas mentiin bemarilla

9154
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Kännissä tuhatta ja sataa. Bemarilla tietysti.

Äänestä

Heikot putoaa ensimmäisenä, se on luonnonlaki! ...bemari nopeuttaa sitä prosessia kummasti.

Äänestä

Olet vaan autoton handuunvetäjä!

Äänestä

Onko kukaan kiinnittänyt huomiota näihin Tohmajärvellä pippelirallia ajaviin bmw-poikiin? Alkaa pikkuhiljaa kyllästyttää se bemareiden pärinä ja räminä! Ja voi jestas sitä autoilua, kaahaillaan ihan miten sattuu, '' keskustan '' alueellakin saattaa olla 80km/h usealla amispojalla vauhtia! Ja kaikista kauheinta tässä autolla ajamisessa on se jumputus, mitä varten sitä musiikkia pitää soittaa niin kovalla ? Ei mitään järkeä!

PS. Minun puolesta ajakaa! Mutta menkää muualle kuin Tohmajärvelle sitä järjetöntä rallia ajamaan, ei sitä jaksa enää kukaan!

Äänestä
  • kiveksiä laskeutumaan.

    Äänestä

  • pumputus auttaa kirjoitti:

    kiveksiä laskeutumaan.

    ja ilmeisesti poikakaverin jatkuva palleista nykiminen ja nahan liikuttelu myös

    Äänestä

Pellolla Hki - Tre motarin varressa, Rikusun kohdalla, on vanha viissatanen bemu pellolla. Onko geelitukka pojulla lähteny bimmeri lapasesta, vai peltoautoko se on? Ongelmajäte pitää hoitaa sieltä pois...

Äänestä
  • Onko se nyt mitenkään epätavallinen näky että bemari on pellolla pellit rutussa?

    Äänestä

bimmerit ei pysy toheloiden käsissä eli ne ei osaa ajaa niillä selvinpäin eikä kännissä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Honda-mies kirjoitti:

http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1288616444354.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu