Mä olen niin mustasukkainen susta,

olen.lohikäärme

etten ole ollut koskaan kenestäkään. Paljon sanottu tällä historialla... Tajuatko sä yhtään kuinka kamalaa tää on??? Voisin syödä pikkutyttöjä aamiaiseksi---

3

684

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • mustis myös..

      Tajuan että kamalaa se on mutta olisiko mahdollista että ilmoitat myös kyseiselle henkilölle itselleen...kuka täällä palstalla tietää kelle menee mikäkin viesti..voi olla se toinen henkilö myös mustis sinusta vaikka ei sitä ilmi tuo..

    • 2+7

      Sinun sitten pitää luoda nahkasi yhä uudestaan ja uudestaan.
      Lueppa Prinssi Kaspianin matka maailman ääriin.

      Tarkoittaako, että et ole aiemmin välittänyt vaan antanut toisten olla mustasukkaisia.
      Mustasukkaisuus ei tee hyvää kenellekkään.

    • ---Mustisko

      Miltä tuntuu kun näet minut uuden kanssa liikenteessä. Tai kun näet että meillä on hauskaa koko uuden perheen voimin. Kun kävelemme käsi kädessä ja välillä suukotamme toisiamme ja halailemme. Tai kun satut ajamaan kotimme ohi ja ikkunastani näkyy meidän varjot toisiimme kietoutuneena. Tai kun alat illalla nukkumaan ja ajatuksiisi tulee että minä olen toisen kainalossa ja hän lämittää minua kehollaan aivan liki.
      Ei pitäisi aiheuttaa mustasukkaisuutta koska sinähän sanoit ettet koskaan välittänyt minusta. Ja kaikilla teoillasi myös todistit sen erotessasi minusta. Miksi olisit mustasukkainen sitten. Ei ole syytä, koska et minusta välitä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vihamielisyys naisia kohtaan on jo yllättävän suuri ongelma

      Esiintyy laajemmassa mittakaavassa, mitä vain tällä palstalla. Mistä tuo ilmiö nyt oikein johtuu, ja saa alkuvoimansa?
      Sinkut
      320
      1792
    2. Odotan sitä hetkeä

      kun nähdään taas. Tiedän, että sinäkin odotat. Kun se päivä koittaa, katseesi hakee minua. Ehkä arkailemme toisiamme väh
      Ikävä
      75
      1274
    3. Olen melko vakuuttunut

      etten tule olemaan koskaan täysin onnellinen ilman sinua. En uskonut, että näin kävisi kenenkään kanssa. Kunnes sain kok
      Ikävä
      83
      1267
    4. Leijonat Maailmanmestareita!

      Ihanaa Leijonat, ihanaa!!!
      Maailman menoa
      134
      1147
    5. Muistatko kaivattusi

      Syntymäpäivän? Päivämäärä riittää. 🌹
      Ikävä
      79
      927
    6. Minkälaisessa asennossa

      Haluaisit kaivattusi kanssa olla?
      Ikävä
      85
      871
    7. Sinä siellä lähistöllä

      Tahtoisin tutustua paremmin 💫
      Ikävä
      48
      833
    8. Postimerkki kirjeeseen ja kortiin maksaa jo 3 euroa!

      https://yle.fi/a/74-20229241 Kyllä tämä on järjetön hinta, Posti tuhoaa itsensä tällä hinnalla, täytyyhän Postin "Herro
      Maailman menoa
      118
      794
    9. Mulla on ikävä

      sua nainen ja niitä katseita ❤️ Lupaatko, että katseemme kohtaa taas?
      Ikävä
      48
      780
    10. Sitä saattaa vähän hölmöillä

      rakkauspäissään, jos tunteita on enemmän kuin osaa käsitellä. Alkuhölmöilyt on söpöä ja sallittavaa.
      Ikävä
      60
      726
    Aihe