Mä olen niin mustasukkainen susta,

olen.lohikäärme

etten ole ollut koskaan kenestäkään. Paljon sanottu tällä historialla... Tajuatko sä yhtään kuinka kamalaa tää on??? Voisin syödä pikkutyttöjä aamiaiseksi---

3

601

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • mustis myös..

      Tajuan että kamalaa se on mutta olisiko mahdollista että ilmoitat myös kyseiselle henkilölle itselleen...kuka täällä palstalla tietää kelle menee mikäkin viesti..voi olla se toinen henkilö myös mustis sinusta vaikka ei sitä ilmi tuo..

    • 2+7

      Sinun sitten pitää luoda nahkasi yhä uudestaan ja uudestaan.
      Lueppa Prinssi Kaspianin matka maailman ääriin.

      Tarkoittaako, että et ole aiemmin välittänyt vaan antanut toisten olla mustasukkaisia.
      Mustasukkaisuus ei tee hyvää kenellekkään.

    • ---Mustisko

      Miltä tuntuu kun näet minut uuden kanssa liikenteessä. Tai kun näet että meillä on hauskaa koko uuden perheen voimin. Kun kävelemme käsi kädessä ja välillä suukotamme toisiamme ja halailemme. Tai kun satut ajamaan kotimme ohi ja ikkunastani näkyy meidän varjot toisiimme kietoutuneena. Tai kun alat illalla nukkumaan ja ajatuksiisi tulee että minä olen toisen kainalossa ja hän lämittää minua kehollaan aivan liki.
      Ei pitäisi aiheuttaa mustasukkaisuutta koska sinähän sanoit ettet koskaan välittänyt minusta. Ja kaikilla teoillasi myös todistit sen erotessasi minusta. Miksi olisit mustasukkainen sitten. Ei ole syytä, koska et minusta välitä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      151
      10944
    2. Pieni häivähdys sinusta

      Olet niin totinen
      Ikävä
      52
      5230
    3. Taas ryssittiin oikein kunnolla

      r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html
      NATO
      45
      2433
    4. Missä olet ollut tänään kaivattuni?

      Ikävä sai yliotteen ❤️ En nähnyt sua tänään söpö mies
      Ikävä
      30
      2133
    5. Vanha Suola janottaa Iivarilla

      Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia
      Kemijärvi
      13
      1701
    6. Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin

      Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,
      Nurmes
      42
      1544
    7. Tiedän kuka sinä noista olet

      Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta
      Ikävä
      30
      1241
    8. Känniläiset veneessä?

      Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v
      Nurmes
      35
      1166
    9. Daniel Nummelan linjapuhe 2025

      Kansanlähetyksen toiminnanjohtajan Daniel Nummelan linjapuhe tänään. Rehellistä analyysiä mm. evlut kirkosta ja piispo
      Luterilaisuus
      92
      935
    10. TÄSTÄ TAITAA TULLA SUOMEN HISTORIAN SUURIN USKONNONVAPAUDEN OIKEUDENKÄYNTI.

      Sinun täytyy hyväksyä se että jos sinä vetoat uskonnonvapauteen, silloin sinun tulee antaa myös muille vastaava vapaus o
      Hindulaisuus
      317
      892
    Aihe