Seat Alhambra 2011. En saa päivävalomoodia pois, haluan siis että esim. takavalot palaa aina. Ohjekirjan mukaan vilkkuviiksi alas, virta päälle 3 sekunniksi. Mutta ei vaikutusta. Onko joku saanut toimimaan?
Vastaukset 3
- great4
Joo unohdit, että konepellin pitää olla kans auki ja niskatuet alas käännettynä. Tai sitten koodaat Vag-Com:lla
- ei maksa paljon
Merkkiliike koodaa valot toimimaan paremmin.
- takatukka
Pitäiskö sun kuitenkin palata sille ihanalle 70-luvulle jolloin valot käännettiin päälle ja pois katkaisijasta eikä ollut mitään päivä- iltavalo ongelmia. Hanki Taunus. Et enää pidä minään ongelmana valoja..ongelmia riittää muutenkin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Metsamanin muru kissa kuollut
Nyt siellä surraan muru kissaa päivä tolkulla,vaikka muuten ei oo välittänyt mitenkään siitä,kun joka videolla vaan mars1031023Joko seuraava hallitus uskaltaa puuttua 7,5 viikon vuosilomiin
Onhan se törkeää eriarvoisuutta ja verovarojen törkeää tuhlausta.137794Kysymys
Pystyisitkö tutustuu kaverina tai alkaa parisuhteeseen skitsofreenikon kanssa? T.Skitosoaffektiivinen (parantunut) Ois197730Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su47687Töysä otsikoissa
Töysässä takavarikoitu kaksi luvallista käsiasetta ammuskelun jälkeen!Näin media uutisoi!29666- 61639
- 47610
Tapailtaisko nainen
Meidän kotien puolessavälissä suunnilleen, vähä niinku salaa. Siinä on yks kiva paikka joka sopis hyvin. Mieheltä59545Mistäkö haaveilen
Tällä hetkellä. Siitä, että kohtaamme, vetovoima on jäljellä ja saisimme olla aivan kahden, ei tarvitsisi välittää mistä29541Kuinka hyvin kestäisit?
Oletko miettinyt, että mitä jos olisit pyöreä pullukka ja vielä ruma niin kestäisitkö vai masentuisitko?102530