Ampumahiihtokilpailut 2014

Rupesin varailemaan lippuja ampumahiihtokipailuun 2014 mutta tukka oli nousta pystyyn kun näin korotusprosentin.Viimevuonna hinta oli 45€/3 päivää niin nyt sama 55.Korotusprosentti hurjat 22.Mitenhän perustellaan korotusta.Varma
1119
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Jollainhan se on kustannukset maksettava kun täytyy jo näin vesisateella aloitella sitä ladun tekoa ja kunnossa pitoa. ;)
:(

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tv katsoja kirjoitti:

Rupesin varailemaan lippuja ampumahiihtokipailuun 2014 mutta tukka oli nousta pystyyn kun näin korotusprosentin.Viimevuonna hinta oli 45€/3 päivää niin nyt sama 55.Korotusprosentti hurjat 22.Mitenhän perustellaan korotusta.Varma

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu