Onko kellään neuvoja miten sais markkinoitua kanavaa? Kun tuntuu että kukaan ei ole huomannut sitä ja tilaajiakaan ei ole paljoa. Siis mistä ihmiset pitävät tubessa? Mitä katsotaan eniten. Pitäiskö olla todella hyvä puhumaan että tulis ees vähän lisää? Editoida osaan jonkun verran.
Suuret miljonäärikanavat rulettaa vai?
Minätubettaja
1
116
Vastaukset
- werty.
kirjoita otsikkoonkin jo yksi sana usealla kielellä, englanti, venäjä ranska, portugali ja sinne alemmaksi hakusanoihin myäs monelal kielellä.
http://translate.google.com/ tuollakin voi kääntää ja laittaa vaikka googleen niin näkee mitä google löytää sillä sanalla.
Jos otsikkosi on "RANATASALMEN torilla paljon porukkaa" , ei montaa kiinnosta kun asukkaita on niin vähän.
Ja sekin, jos otsikossa on paikkakunta, se sulkee muilta mielenkiinnon, otsikon pitäisi olla hieman yleinen ja sellainen josta ei saa tietoa mitä video sisältää.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä911919Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2771753Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3051550Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.1811441Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em881028- 51997
- 56977
Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤56958- 67944
Miksi mies tuntee näin?
Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui40931