Onko kellään neuvoja miten sais markkinoitua kanavaa? Kun tuntuu että kukaan ei ole huomannut sitä ja tilaajiakaan ei ole paljoa. Siis mistä ihmiset pitävät tubessa? Mitä katsotaan eniten. Pitäiskö olla todella hyvä puhumaan että tulis ees vähän lisää? Editoida osaan jonkun verran.
Suuret miljonäärikanavat rulettaa vai?
Minätubettaja
1
133
Vastaukset
- werty.
kirjoita otsikkoonkin jo yksi sana usealla kielellä, englanti, venäjä ranska, portugali ja sinne alemmaksi hakusanoihin myäs monelal kielellä.
http://translate.google.com/ tuollakin voi kääntää ja laittaa vaikka googleen niin näkee mitä google löytää sillä sanalla.
Jos otsikkosi on "RANATASALMEN torilla paljon porukkaa" , ei montaa kiinnosta kun asukkaita on niin vähän.
Ja sekin, jos otsikossa on paikkakunta, se sulkee muilta mielenkiinnon, otsikon pitäisi olla hieman yleinen ja sellainen josta ei saa tietoa mitä video sisältää.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 521837
- 621772
SDP:n lyhyt selviytymisopas
1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p111317- 611121
- 491084
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?41775Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!
Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.118637Toivoisitko
Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit86630Sotekeskus
Aloite on hyvä, kiitokset siitä. Mutta jos olette yhtään seuranneet hyvinvointialueen kokouksia niin sehän on jo nuijit32607- 38566