Sieg Junes!
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2013110317678604_uu.shtml
Homma nousuun huorittelemalla!
8
250
Vastaukset
- Heil Hynkel
- Junes&James
Tästähän alkaa tulla oikeen kissatappelu. Muutos vai persut? Kumpi kusee paremmin omaan jäätelökippoonsa.
Junes ja James, antaa palaa... Pankaa parastanne. - James Lokka
Junes voisi nyt loikata persuihin ja täyttää siellä Jamesin jättämän aukon?
- Junes Hirvisaari
Olen samaa mieltä, huora!
- M. Ellilä fun club
Homma lähtee helvetinmoiseen nousuun vasta kuin Rotuliberaali päästetään irti! Siinä on jämäkkä kaveri joka ei hyssyttele, vaan uskaltaa nostaa kissan pöydälle ja sanoa asiat juuri niin kuin ne ovat. Junes vaikuttaa poliittisesti korrektilta hyysäriltä tähän kaveriin verrattuna.
Muutoksen täytyisi ehdottomasti rekrytoida Rotuliberaali riveihinsä.- Race Liberal
Junes ja Mikko, siinä olisi helvetinmoinen voimakaksikko Muutoksella.
- sananvapaus???
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614298KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1362989Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo452332Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?442218- 241873
- 911792
- 281586
- 221529
- 1471367
- 321200