Hakkaan, lyön ja kuristan ja kaadan maihin

Hakkaan, potkin,lyön ja kuristan ja kaadan maihin
685
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ai ikävän vai?

Äänestä

Ton jälkeen tarvin kyllä sitten sitä kunnon elvytystä !!

Äänestä

Ou jee...mä pääsen elvyttämään

Äänestä

Sun kannattaa varmaan ostaa sellaiset potkuhousut!

Äänestä

on sitten lääkkeet päässy loppumaan?

Äänestä

Maanantain joutaa mukiloida!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lyön ja potkin kirjoitti:

Hakkaan, potkin,lyön ja kuristan ja kaadan maihin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu