Käänteispsykologiaa

En minä sinua kaipaa, en. En minä sinua halua, en. En minä sinun vuoksesi täällä ole, en. Kunhan vaan vaihdan reseptejä muiden lukijoiden kanssa. Tiedän yhden hyvän. Vai kirjoistako me täällä puhuttiinkin? Elokuvista?
2181
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mistä te puhuitte ?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


L. Bacall kirjoitti:

En minä sinua kaipaa, en. En minä sinua halua, en. En minä sinun vuoksesi täällä ole, en. Kunhan vaan vaihdan reseptejä muiden lukijoiden kanssa. Tiedän yhden hyvän. Vai kirjoistako me täällä puhuttiinkin? Elokuvista?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu