Niin kertokaa mikä on sinun unelma paino ?
Ite oon 173cm ja painan 42 kg tavoite 35 kg
Ite oon 173cm ja painan 42 kg tavoite 35 kg
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Noin 65kg pituuteen nähden!
Noin 65kg pituuteen nähden!
Miksi et kokeile 25kg Säästyis ruokakuluissa. Tai miksei samalla 15kg?
Unelmapainossa oon vasta kun oon kuollut! Koska tutkimusten mukaan kun ihminen kuolee niin lähtee painoa pois huomattavasti (ei tiedetä syytä, mutta epäillään että tuo mystinen paino olisi (''sielu''). Nyt paino noin 40kg ja ajattelin pudottaa vielä ainakin kymmenen kiloa ja jos vielä silloin olen elossa niin tapan itteni.
täydellistä. :::::)
nyt paino 52, unelma 47. pituutta 178,5 cm.
Mitat tällä hetkellä: 173cm/46,5kg
Unelma: 173cm/60kg
Vähän täytyy nostaa painoo, mutta hiljaa hyvä tulee! :)
Kattokaa tältä sivulta oman kehonne/unelma kehonne kuvia: www.mybodygallery.com
Jos kehonkuva on vääristynyt, niin toi sivusto auttaa aika paljon :)
165 pitkä ja tavoite ois 45-43..
oon 166cm ja nyt painan semne 36,1-36,4 kiloa, haluisin painaa 35. Ainaki toistaseksi.
Ennen tavoittelin sellasta 43 kg, mutta teidän keijukaisten rinnalla tekisi mieli pudottaa alle 40 kg. Tällä hetkellä mitat 168 cm ja 46,5 kg, hyh. Laihduttaminen alkaa olla vaan pikkasen hankalaa, kun pulssi on jo nyt jotain 40 ja joudun osastolle jouluksi. En ymmärrä, miten voitte olla noin kevyitä kun multa pettää kroppa 46 kiloisena. D:
Mä 175cm, painan 67 kiloa. Olen laiha, mutta kerään painoa lihaksilla, siksi rasvaprosenttini on alhainen. Jaksan liikkua lihaksieni ansiosta ja aineenvaihdunta on nopeaa. Kannattaisi teidänkin kokeilla terveellisiä elämäntapoja ja keskittyä vaikka lihasten keräämiseen kuin luun ja nahan hankkimiseen, ei se ole kenenkään mielestä kaunista :)
Terveisin entinen vakavasti syömishäiriötä sairastanut :)
ps. nyt olen onnellisempi kuin ikinä ennen luuta ja nahkaa ollessani ;)
153cm (joo tiedän, olen lyhyt :P) ja nyt 40kg, haluaisin olla 33-35kg. Sairaimpina aikoina paino 24.3kg.
170cm 48kg, unelma ois 40kg