Milloin aloitit yhdyntäsi?

...

Teemme biologista tutkimusta naisten ja miesten yhdyntöjen aloittamisiästä, niiden eroista. Vastaukseksi riittää sukupuoli ja yhdyntöjen aloitusikä. Kiitos!

21

1439

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • nolla tutkimus taas.

      Jos tehdään tutkimusta, vähintä mitä siitä käytävä ilmi: kenelle tutkimus tehdään, kuka tekee, mikä otos, tieteellinen suuntauneisuus..tässä jotain... On myös hyvin kyseenalaista suorittaa tutkimusta tällä sivustola.
      L. mikä on tämä biologinen tutkimus.. Yleensä tutkimuksen kyseessä ollessa, kysymys repperttuaarikin on laajempi - ei tutkimuksessa voi olla vain kahta kysymystä. - se ei ole tutkimus, eikä kukaan, joka valvoo tutkimustanne, suostu vain kahteen kysymykseen.
      Tehkää kunnon kaavake ja lähettäkää se satunnaiselle ryhmälle, ohjaaja varmaankin osaa sanoa, kuinka laaja otoksen pitää olla.
      Tämä on joko täysi feikki tai sitten erittäin epäammatillinen, epämoraalinen tapa tehdä ""tutkimusta"" näillä kriteereillä.
      Haluan vastauksen, mikä laitos on muka sortunut/suostunut, tälläiseen näin heppoiseen "tutkimukseen"".
      Vastausta jään mielenkiinnolla odottamaan.

      • ...

        Tää on lukion biologian tunnille pieni muotoinen tutkimus, josssa aihe on vapaa. Tässä opetellaan tutkimuksen vaiheet ja haluttiim valita mielenkiintoinen aihe, toinen vaihtoehtomme olisi ollut naisten ja miesten kengänkokojen vertailu, mutta se olisi ollut ilmiselvä, tulos siis.


      • Aikuistukaa!

        Ymmärrän kiukkusi, mutta miksi täytyy tulla arvostelemaan toisen työtä? Eikö sinulla todella ole muuta elämää, kuin istua päivät pitkät selaamassa toisten aiheita ja kritisoimassa niitä. Antaa toisten tehdä mitä haluaa, jos ei halua vastatata kysymykseen, niin ei tarvitse kai sanoa sitten mitään?


      • ihanaa rakastella

        Ei tämä ole nollatutkimusta.
        Aloitin yhdynnät 15 vuotiaana poikaystänäni kanssa. Aluksi olimme noin kahden viikon välein yhdynnässä mutta kolmen kuukauden kuluttua se alkoi tapahtua jo viikottain ja sitten vähitellen noin joka kolmas päivä / ilta.
        Nykyisin olen 18 v ja poikaystäväni on 2 kk vanhempi, myös 18 v.


    • biologista

      Tutkimusta tehdessä ilmoitetaan aina tutkimuksen tekijä ja työpaikka. Kiitos!
      Biologista tutkimusta ei tehdä netissä, miksi tuollainen typeryyskin vielä.
      Tiedätkö mitä tarkoittaa biologinen?

    • munybtvr

      m 33

    • ope myös

      Kerrotko koulusi ja opettajasi - onko hän kehoittanut alle 18v. käyttämään tätä palstaa tutkimus materiaalina?

      • oikea ope

        Et vissiin oo äikän ope


      • itjrgefmwd

        Kuka vtun opettaja kirjoittaa kehoittaa ja tutkimus materiaalina?


    • bytheway

      jotkut lukiolaiset ovat jo 18-19v

    • Kiitos!

      Teemme biologista tutkimusta naisten ja miesten tyhmyyden alkamisiästä, niiden eroista. Vastaukseksi riittää sukupuoli ja tyhmyyden aloitusikä. Kiitos!

    • Siinä sulle

      Alotin eilen n. klo. 22 ja lopetin n. klo 22.30.

      • Raamattu

        Seksi kuuluu vain avioliittoon, muutoin se on syntiä.


      • 1+1
        Raamattu kirjoitti:

        Seksi kuuluu vain avioliittoon, muutoin se on syntiä.

        Helvetti te ärsytätte Mua "seksi kuuluu vain avioliittoon" PYH! Jokaisella ihmisellä on tarpeensa jotka alkavat murrosiässä, fyi. joten turha luulla että moni rupeaa säästelemään ikää siihen. Mut joo ite menetin poikuude 16v


      • jumalan edessä ja takana
        Raamattu kirjoitti:

        Seksi kuuluu vain avioliittoon, muutoin se on syntiä.

        Totta puhut! Ja pahoja rngaistaan! Suviseuroilla "opetetaan oikea tekniikkq käytännön kautta"


    • -Himokas14wkundi-

      Avioliittoon onneks voi mennä itämailla jo 14vuotiaana

    • biologista?

      Ette te mitää biologista tutkimusta tee vaan seta esittää täällä biologista typerystä

    • Seksi kuuluu vasta avioliittoon!

      • Tyttö92

        N 13


    • nainen_87

      N 17

    • mävain

      aloitin kun raiskattiin,sitten itsetyydytystä 12v ja pojan kaa 13v, pikkasen niinku pakottamalla. Liian nuorena? No,so what, elämä pilalla kuiteski.

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vihamielisyys naisia kohtaan on jo yllättävän suuri ongelma

      Esiintyy laajemmassa mittakaavassa, mitä vain tällä palstalla. Mistä tuo ilmiö nyt oikein johtuu, ja saa alkuvoimansa?
      Sinkut
      320
      1802
    2. Olen melko vakuuttunut

      etten tule olemaan koskaan täysin onnellinen ilman sinua. En uskonut, että näin kävisi kenenkään kanssa. Kunnes sain kok
      Ikävä
      83
      1277
    3. Odotan sitä hetkeä

      kun nähdään taas. Tiedän, että sinäkin odotat. Kun se päivä koittaa, katseesi hakee minua. Ehkä arkailemme toisiamme väh
      Ikävä
      75
      1274
    4. Leijonat Maailmanmestareita!

      Ihanaa Leijonat, ihanaa!!!
      Maailman menoa
      134
      1147
    5. Muistatko kaivattusi

      Syntymäpäivän? Päivämäärä riittää. 🌹
      Ikävä
      79
      937
    6. Minkälaisessa asennossa

      Haluaisit kaivattusi kanssa olla?
      Ikävä
      85
      871
    7. Sinä siellä lähistöllä

      Tahtoisin tutustua paremmin 💫
      Ikävä
      48
      833
    8. Postimerkki kirjeeseen ja kortiin maksaa jo 3 euroa!

      https://yle.fi/a/74-20229241 Kyllä tämä on järjetön hinta, Posti tuhoaa itsensä tällä hinnalla, täytyyhän Postin "Herro
      Maailman menoa
      118
      794
    9. Mulla on ikävä

      sua nainen ja niitä katseita ❤️ Lupaatko, että katseemme kohtaa taas?
      Ikävä
      48
      780
    10. Sitä saattaa vähän hölmöillä

      rakkauspäissään, jos tunteita on enemmän kuin osaa käsitellä. Alkuhölmöilyt on söpöä ja sallittavaa.
      Ikävä
      60
      726
    Aihe