http://www.iltalehti.fi/uutiset/2013110617692908_uu.shtml
Toivon todella, että näiden pilttimussukoiden henkilöllisyydet tulevat tietoon mahdollisimman pian. En voi kuvottavampaa käytöstä keksiä, kuin vanhusten kimppuun hyökkääminen takaapäin.
Itseasiassa pistää niin vihaksi, että toivon jopa näiden vapaan kasvatuksen vahinkolaukausten pikaista poismenoa - peli näiden osalta todennäköisesti menetettiin jo kivespussissa.
Räkänokat ryöstivät vanhuksen
2
365
Vastaukset 2
- toivottavasti jäivät
Eipä uskoisi! Yhdeksän aikaan illalla? ei edes ollut yö. Mites noita huppupäisiä
uusavuttomia räkänokkia(juuri niin)vastaan puolustaudut?
Hehän heti alkavat kuvaamaan kännykameroillaan ja tekevät
uhrista syyllisen.
Muutenkin ottaa päähän nuo kakarat, kaupan edessä räkivät, juovat energiajuomaa, kiroilevat alapään nimeä joka toisella sanalla.
Roskaavat minkä kerkeevät.
Toivottavasti tällä alkaa partioita oleen kun ei uskalla enään
kulkea, tarkoita vapaaehtoisista.
Poliisi on niin kaukana ja tippunut jo
tästä Kaarinan nuorisoelämästä aikaa sitten. - nuorena nyt tulee
hölmöiltyä
yolo
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän521053Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll21990Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl514833- 49801
- 45712
- 37649
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30616Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE181595Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan60583Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37560