Moiks:) ajattelin tulla täältä kysymään jos joku osais vastat kun mistään ei oikeen saa kunnon vastausta. Eli olen kuullut monelta että racing mineral plus on tosi hyvää tollaselle ihan perus harraste hevoselle (sitä on myös moni valmentaja suositellut meille) ja ostettiin sitä säkki kokeiluun jospa toi hepo tykkäis syödä sitä mutta tietääkö kukaan pitääkö sitä turvottaa?:D ollaan yritetty ettiä kaikkialta netistä tietoo ja kyselty mut kukaan ei oikeen tiiä, netistä ei löydy tietoo eikä säkissäkään lue. olis kiva jos sais vastauksen mahdollisimman nopeesti jos joku tietäs niin vois alkaa syöttään sitä:) ja jos pitää turvottaa niin pitääkö määrää muuttaa jos antas esim puoli litraa normaalina?
Pitääkö turvottaa?
...
2
1330
Vastaukset
- ...
ite en oo ainakaa.. kaurojen sekaan laittanu.
- polle70
Ei tarvitse turvottaa
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma
Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.1482007Israel euroviisujen 2.
Israel sai taas eniten yleisöääniä. Suomesta täydet 12 pistettä, poliittinen ”ammattiraati” antoi 0 pistettä. Hyvä Is3041701- 931547
Mun mielestäni on tosi loukkaavaa
Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra2001190Euroviisut ei enää niin musiikkikilpailu?
Kappaleiden taso ei enää ole mikä sijoituksen ratkaisee.Eikö kukaan ihmettele että Israel pärjää lähes joka vuosi kisois761172- 671140
- 221027
- 48997
Rakas nainen ymmärsin
Että minun pitää pitää kiinni sinusta. Haluan, että sä olet onnellinen. Olet mulle se oikea ja mä sulle. Rakastan Sua yl73946- 45917