Ensimmäinen omatoimimatka Goalle. Lennämme Mumbaista Goalle. Ostimme liput Indigolta. Onko kokemuksia ko lentoyhtiöstä ja minkälaisia koneet ovat. Miten tarkkoja ovat matkalaukkujen ylipainoista.
Indigo
Lähtöä odotellaan
3
212
Vastaukset
- ylipaino1
Koneet eivät poikkea muiden lentoyhtiöiden koneista. Mumbaista Goaan lento kestää vain yhden tunnin. Ylipainoa matkatavaroissamme oli mutta se hyväksyttiin kun näytimme virkailijoille Istanbul-Mumbai lentolipun.
- Cumuluswingu
Olen matkustanut useita kertoja Indigolla. Oikein on hyvä!
Hyvää matkaa!- Jkubjhoh
Muuten hyvä, mutta kerran peruivat lennon Goasta Mumbaihin. Sattui olemaan viimeinen lento sillä päivällä ja lento Suomeen meni.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1017503
Siekkilässä ajettu ihmisten yli- mitä tapahtui? Länsi-Savo ei ole uutisoinut asiata
Manneja, vaiko matuja?925290- 824956
- 1354343
Alavuden sairaala
Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan113110- 522739
- 462732
- 552322
Törkeää toimintaa
Todella törkeitä kaheleita niitä on Ylivieskassakin. https://www.ess.fi/uutissuomalainen/8570818112299Suudeltiin unessa viime yönä
Oltiin jossain rannalla jonkun avolava auton lavalla, jossa oli patja ja peitto. Uni päättyi, kun kömmit viereeni tähtit211890