sydämeni valloittaja

Voi olla että törmätään jo aamulla.
7393
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

törmätään!

Äänestä
  • No ihanasti kohdataan toisemme, lämpimästi toisiamme silmiin katsotaan ja tietenkin halataan.
    No niin.näin sen ajattelisin tapahtuvan. Ihana oot.♥

    Äänestä

se olisi todella mukava yllätys...

Äänestä

Täytyy sanoa että oikein kadehdituttaa kun jollain on mahdollisuus edes törmäillä.

Äänestä

jos ollet hän ja minulle, niin sohpii seh.olisit minun sydän käpseni.

Äänestä
  • matti.:D

    Äänestä

törmättäiskin .

Äänestä

Kommentoi aloitusta


syvällä sydämessä kirjoitti:

Voi olla että törmätään jo aamulla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu