Pitkästä aikaa tulin pistelehtimään tällekin sontapalstalle. Samat punikit näkyy täällä vielä hilluvan. Hoh hoh hoo. Voltti taakse selälleen ja raikuva pieru siihen mukaan. Masmalon rapsutus ja mulkoilua sekä ölinää puna-armeijan pojille. Hoh Hoh hoo nostakaa minut pystyyn. Lattialla pitää kieriä kun punikit täällä todistavat kepun ylivoimaa. Auttakaa auttakaa.... Punatolliskot ja muut apinat. Mikä teitä vaivaa? Naisen puute varmaankin?
Taas mennään hoh hoh hoo!!!
Osmium 76
8125
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Naurattaa niin pirusti tuo puna-apinoiden kirjoittelu. :))))
Niillä on niin lököinen (työsuojelumiehen hyväksymä) istuinkin, että ne ei osu siitä kunnolla näppäimille. D
Sontapalstan päivystävä upseeri :))))
Ei ole komu punaisilla omaa aktiivia palstaa ei ole ei. Pitää tänne tulla mielitollon, kapi sonnan, ukki kääkän ja muiden piripäiden oksentamaan omituisia höpinöitään.
Hoh hoh hoo.. Naurattaa vanhat punikkiruunat. Kolme homppelia ja iät yhteenlaskettuna kolmesataa vuotta - ja koko aika ilman pesää eli pimpukkaa. Hoh Hoh hoo. Nyrkki Kyllikki on saanut kyllä kyytiä. Nostakaa jne.... Toliskot!!!!
PUNIKKI RUUNIEN IDOLI.
http://jaskabk.files.wordpress.com/2007/09/halonen_2.jpg
Sanoppa kapi saatko kuvasta hepulin ?
Varmaan maailman kaunein ?
Mooses ..Känä ja nämä saa jo orkun..
Siinä hää nököttää.. Seta ämmä? Eikö punikeista löydy normaalia ihmistä kuten vaikkapa heteroa.. Lesbaa ja hinuria kyllä piisaa riittämiin.
Outoa porukkaa. Piirille kaikki ja antibioottia peffaan isolla struutalla.
Jumal avit kun ottaa rauhasesta. Naurattaa niin punikkien höpötykset. Makin alle kiireellä ukki, mielipuolitollo, vanha kapo aasi ja muut napanöyhdät. Hoh Hoh Hoo. Sinne vaan samaan läjään ehtoopuolen veijarit ja komukat.
Oikein napanöyhtää. Ho hoo, ho hoo!
Hoh hoh hoo, nyt saa komukat rakinlöyhkät kyytiä joka suunnasta. Kellokoskelle vaan koko lössi ja töpseli aunukseen. Kyllä amppeerit auttaa huomiseen.
Terveisin Eero
Osmon päivän nosto