Ihan kahina käy , kun käyt täällä

tiedän sun käyvän täällä siloin tällöin , eikä mun tarvitse edes olla meedio tai sekopää. niin kummallisia yhteensattumia olen huomannut , että olen aika varma. ootko varma , että haluat jäädä tänne jumittaan? pelottaa vähän , että pelleilet vaan. siksi en uskalla laitaa sinulle enään mitään tänne
16213
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Lähdetäänpä ihan perusasioista liikkeelle. Eli naiselta miehelle, mieheltä naiselle vai jokin muu vaihtoehto?

Äänestä
  • m> n ei ole muuta sanottavaa

    Äänestä

  • aaapeee kirjoitti:

    m> n ei ole muuta sanottavaa

    Ok no sanon sulle, että käyn ja käyt enkä halua jäädä tänne vaan haluaisin tutustua oikeasti, mutta en ole vielä(kään) keksinyt, miten se kävisi päinsä.

    Äänestä

kovasti kahisee. Käyn minä täällä. MYÖNNÄN

Äänestä

Käydään yhdessä, sanoi hiiva sokerille, vai miten se meni ;)

Äänestä

Luen, mutta en uskalla sanoa mitään. Tulisi vain kylmää vettä niskaan. Voipi olla että tulee muutenkin. Nenänpää on sen verran kylmänä. En pelleile, oon piilossa.

Äänestä

Mitä nyt tuommoisia. Ihan tosissani olen.

Äänestä

olla noin tosissasi, tiedän, että olet taikauskoinen, ja uskot teletapiaankin, kun itse kerroit, mutta tämä vielä,,

Äänestä

Miksi ihmeessä kukaan sellaista tekisi, pelleilisi toisen kustannuksella?
Sehän olisi jo sairasta..! :(

Äänestä
  • En tod pelleile.

    Äänestä

  • ei pelleilyä kirjoitti:

    En tod pelleile.

    pelleille, vaan ota oikeasti se yhteys, minä odotan, tiedät kyllä kuka,,

    Äänestä

  • älä sitten kirjoitti:

    pelleille, vaan ota oikeasti se yhteys, minä odotan, tiedät kyllä kuka,,

    kait se nyt ottais yhteyttä, jos kiinnostusta olisi.

    Äänestä

jumittaan?

Äänestä

En mä kyllä ilokseni täällä palstalla oo. Vaan ihan vaan siksi, että muuta yhteyttä häneen ei oo, kun hän ei sitä haluakaan.

Äänestä

tonkinu ao henkilön ip:n, ja sen mukaan seuraat!

Äänestä

kukahan kumma täälläkin jumittaa oikeasti haluaa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tiiät mut kirjoitti:

tiedän sun käyvän täällä siloin tällöin , eikä mun tarvitse edes olla meedio tai sekopää. niin kummallisia yhteensattumia olen huomannut , että olen aika varma. ootko varma , että haluat jäädä tänne jumittaan? pelottaa vähän , että pelleilet vaan. siksi en uskalla laitaa sinulle enään mitään tänne

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu