SAIRAS

Varokaa ihmiset tälläsestä numerosta kuin : 0400 836 225 ON JOKU HULLU JOKA PIINAA PERHETÄNNE IHAN JATKUVILLA sairaillaan VIESTEILLÄ, väittää koko ajan että on väärä numero mutta jos vastaatte ko.-tyypille, niin vaan innostuu- älkää vastatko missään nimessä !! NUMEROA EI LÖYDY ! NUMEROTIEDUSTELUSTA ja olen tehnyt rikosilmoituksen !

10

374

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kaikkea on :/

      Juu hyvä tietää !!

    • ...

      ilmeisemmin todella laitostarpeessa oleva joka ei myönnä sairauttaan edes itselleen!

    • kummallisuuksia

      Kylläpä tuo numero numerohausta selviää. Onkohan aloittajan tarkoitus oikeasti tehdä vahinkoa tuon numeron omistajalle.

      • vai

        Liittyykö se jotenkin nyrkkeilyyn


      • Niin no..
        vai kirjoitti:

        Liittyykö se jotenkin nyrkkeilyyn

        Numerohaustapa hyvinkin..
        mitä ne edes maksaa? 1,99€/min pvm kaikenmaailmanmuitamaksuja..

        Ja ne sanoo.. Tämä on prepaid-numero, eli sen on voinut ostaa ilman henkilötietoja, joten emme voi selvittää henkilöllisyyttä.


      • on koko mailma täysi

        kuka viitsii alkaan selvitteleen jonkun oudon ihmisen numeroita ? jos häiriköinti jatkuu niin siitä voi tehdä lähestymiskiellon ! sillä päset tuollaisesta häiriköinnistä, ketä kiinnostaa tuntemattoman ihmisen viikonloppu tiliöinnit ?


    • LÄÄH ÄÄH

      Minulle myös joskus soitteli muutama vuosi sitten samantyyppinen n.40-60v? mies. En muista hänen numeroaan enään, mutta ihme läähättäjä hekottelija oli hän..
      Aina vain oli ''yllättynyt'', että oli väärä numero. Kyseli jotain naista aina. ''Oho, no mistäs me nyt juteltais, heh heh, kai me ny voidaan tässä vähän jutella, hehe he''.

      Sanoin suorat sanat kyllä. Hiljeni vasta kun annoin poliisin soittaa..

      • numerotiedottaja

        Tämä aloittajan ilmoittama numero on rekisteröity naisen nimiin.


      • PELLEBOO

        oikein teit !!! oisko jokin ikäkriisiä käyvä vanha nainen tms ? KUKA HÄIRITSEE VIESTIKETJUN ALOITTEJAA .. tai narsisti ?? KUKA KEN TIETÄÄ !


    • Fonectan numerohaku netissä on lähes ilmainen. Rekisteröityminen maksaa jotain kymmeniä senttejä. Sen jälkeen haut ilmaisia.

      Ja haulla selviää tosiaan numeron omistajan nimi. Vaikuttaa kyllä siltä, että ketjun aloittaja on se hoidon tarpeessa oleva.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi persuilla ei ole firmoja?

      Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?
      Maailman menoa
      82
      7086
    2. Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015

      Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit
      Maailman menoa
      26
      7043
    3. Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan

      Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k
      Maailman menoa
      106
      6143
    4. Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä

      Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?
      Maailman menoa
      45
      5394
    5. Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?

      Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik
      Maailman menoa
      84
      5228
    6. Demarikultin uhri kertoo

      Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa
      Maailman menoa
      63
      5185
    7. Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?

      Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus
      Maailman menoa
      40
      5098
    8. Sanna valittiin Euroopan huonoimmaksi pääministeriksi

      Sannan kaudella Suomi oli ainut maa missä bkt laski. Kannattaa huomata, että luvut valitsi Sannan huonoimmaksi. Ihmiset
      Maailman menoa
      27
      4585
    9. Purran vuoro kiihoittua Lepomäen sääristä

      "Ulkoministeri Elina sanoo, ettei muuta pukeutumistaan sen mukaan, kenet tapaa, ja että hän ei suostuisi peittämään kasv
      Maailman menoa
      16
      3457
    10. Vasemmistolaiset paskat eivät nousseet seisomaan kun Akaan kaupunginvaltuusto

      vietti hiljaisen hetken Charlie Kirkin muistoksi https://www.aamulehti.fi/uutiset/art-2000011523016.html
      Maailman menoa
      300
      3370
    Aihe