meillä oli 320 SEL 1997

Vuonna 2000 meillä oli tummansininen 1997 Mercedes 320 pitkällä akselivälillä.

Antoi se hienoa kyytiä, mutta faijan piti myydä se pois, ei ollut varaa pitää. Oli se meillä noin 5 kuukautta.
3394
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Harmi paikka :(

Äänestä

OLIKO ALKU VAI LOPPUVUODESTA

Äänestä
  • Heinäkuu-Marraskuu. Oli silloin vain 3 vuotta vanha auto. Ei tämä nykyinen korimalli ole läheskään yhtä vaikuttava, kuin tuo edellinen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pave kirjoitti:

Vuonna 2000 meillä oli tummansininen 1997 Mercedes 320 pitkällä akselivälillä.

Antoi se hienoa kyytiä, mutta faijan piti myydä se pois, ei ollut varaa pitää. Oli se meillä noin 5 kuukautta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu