Manuela Boscon poikaystävä?

Ihana Manuela valloittaa tanssikilpailussa.Kaunotar on raskaana,kuka on lapsen isä joka ei halua julkisuuteen?
141115
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Matti?

Äänestä

Joku enkeli käynyt vetäisemässä.

Äänestä
  • Anssi se oli!

    Äänestä

Taitaa olla näyttelijä se mies, niin kuin Manuelakin. :)

Äänestä
  • Anssi

    Äänestä

Isä on mustalainen. Eivät ole parisuhteessa.

1Äänestä

santtu-matias rouvali se on.

Äänestä

Länsman Arto tuikkasi.

Äänestä

Keskis-Vesa ollut taas vauhdissa?

Äänestä

Se meni jo. Jossain lehdessä oli, että nimi oli Kasimir Baltzar. Nimestä päätellen kansalliseen vähemmistöön kuuluva.

Äänestä

Ettei olis vanhas masa ollut reiälläkin??

Äänestä

Onko hänellä nykyisin poikaystäväkin? Huhuja.

Äänestä

Mies muutti sukunimensä koska isänsä tekemiset ei ole mairittelevia.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


utelias kirjoitti:

Ihana Manuela valloittaa tanssikilpailussa.Kaunotar on raskaana,kuka on lapsen isä joka ei halua julkisuuteen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu