Finnair lopettanut lentojen myynnin!

http://www.hs.fi/kotimaa/Finnair ei enää myy lentoja viikonlopulle lentoja uhkaavia kiistoja ei ole ratkaistu/a1384226566156?ref=tf_iHSisboksi630&jako=1aaf414c7490c5dadf01395e2d625571
191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Miten koskettaa sinua joka et ole koskaan ostanut yhtään lentolippua etkä tule ostamaankaan?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ColaOlli kirjoitti:

http://www.hs.fi/kotimaa/Finnair ei enää myy lentoja viikonlopulle lentoja uhkaavia kiistoja ei ole ratkaistu/a1384226566156?ref=tf_iHSisboksi630&jako=1aaf414c7490c5dadf01395e2d625571

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu