joopajoo, lässähti

tää meidän orastava "vuosisadan rakkaustarina" ,ootkin liian nyhverö mulle
8190
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Itse on, joka toista sanoo..

Äänestä
  • Ei semmottii tarinoita ookkaan.
    Höpäjät turhii.

    Äänestä

  • pahaa kenestään jos tietää itse toimineensa kivasti toista kohtaan ( siis sitä omaa ihmistä tietty)

    Äänestä

kaikki, jotka täällä on ikäväänsä parkuneet yli puoli vuotta, ovat saamattomia nysvääjiä.

Äänestä

Joku tuolla muisteli nähonkun 9kk sitten.. Sitä ihmettelis tämä.

Äänestä

Tykkään nyhveröistä..

Äänestä

Nyhverön pintani sisällä on tulivuori.

Äänestä

Mulle ihan sama onko Se mies nyhverö vai ei, ei kuitenkaan ole!. Tykkään siitä jos vaikka olisikin

Äänestä

Kommentoi aloitusta


huomiohetki kirjoitti:

tää meidän orastava "vuosisadan rakkaustarina" ,ootkin liian nyhverö mulle

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu