Eli tekis mieli poltella pilvee. En ikin polttanu mut vois kokeilla jos lievittäis tressii. Tietääkö kukaan kuka myy kannabist tampereel?
Mistä saa pilvee?
20
1479
Vastaukset
- Mikkelis.
Tai mustalaiset, niiltä saa ihan ok. myös pyssyjä, mutta paskoja, ja liian kalliita, samoin B jätkiltä. turhaan pössyttelet.
- 28+28
Mustalaisilta otat velaksi pari grammaa pilveä ja oot velkaa 500e ...
- keke56
Tyhmä oot. tyhmä jos velax keneltäkään mitään ottaa, ota b tyypeiltä, niin oot 1500e velkaa.. menkää hei nyt nukkuu tyhhymät.. liikaa mömmöjä.. velkaa, ja velkaa..
- pillu parasta huumet
Ei p illuakaan tarvitse, kummasti sitä vaan aina haluaa.
Luuletko sinä oikeasti, että kukaan sanoo mistään mitään, kun perse valtiossa nimelta Suomi, kannbis on lain edessä rikollisempi kuin joku tappo tai raiskaus.
Eli sinulla on vaihtoehdot aika vähissä. Eikös olekin kiva valtio, juo vaan sitä viinaa ja unohda huumeet, ne on pahasta.
Hieman epäilen, että olet alaikäinenkin vielä. mutta sanon kuitenkin, että keskity ennemmin p illuun, se on parasta huumetta.- Anonyymi
Seksi on biologinen perustarve, jonka lajimme evoluutiohistoria on meille antanut. Ilman sitä ihmiskunta kuolisi sukupuuttoon.
- Selkävaivainen
Ganja ja pimpero ovat hyvä yhdistelmä, kunhan ei tule polteltua liikaa. Itse käytän pilveä laillisesti lääkärin määräämänä. Kolme vuotta kesti saada resepti. Toki kasvattelen itse paria puskaa, jotta saa poltella niin paljon kuin haluaa.
- 33560^^!!)
Asun tampereella ja voin auttaa sinua. Jos kiinnostaa niin: [email protected]
- Työkaveri
kyttä :D :D
- narkit
toivottavasti jonne on tosissaan. ei muutakuin s-postit poliisille XD
- Anonyymi
Ite en saa käytttää alkoa, joten mistä voisi saada pilveä?
[email protected] - Anonyymi
Kangasalta Ranta-Koivistossa löytyy joku hemmo mikä myy.
- Anonyymi
mun naapuri myy.
A rapppu asunto 3 - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
mun naapuri myy.
A rapppu asunto 3siis rappu
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
siis rappu
nyt sillä loppu kama.
huono naapuri- - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
nyt sillä loppu kama.
huono naapuri-ei oo loppu kun haiskahtaa sen kämppä.
- Anonyymi
Mene lääkäriin. Saat paremmat lääkkeet, jos sinulla on oikeasti stressiä.
- Anonyymi
3-5 eurolla 100 tablettia terveyskeskuslääkäriltä, mikä auttaa stressiin.
- Anonyymi
Ei oo mua auttanut jos puhut masennuslääkkeistä ja neuroleptiestä.
- Anonyymi
Vai että stressin lievitykseen tarvitset huumeita. Kun sen vaikutus sitten loppuu muutaman tunnin kuluttua, niin sitten mitä? Otatko uudestaan ja uudestaan, kunnes et koe voivasi toimia päivittäin ilman sitä ainetta?
Typerää ajatella, että päihteillä saisi mitään helpotusta mihinkään elämän ongelmiin. Ne vain siirtävät sitä stressiä myöhemmäksi, mutta eivät korjaa sen juurisyitä.
Huumeet ja päihteet ovat muutenkin sellaisia aineita, että ne eivät hyödytä yhtään mitään. Huumeet oikeastaan vain ottavat, mutta ne eivät anna mitään takaisin. Huumeet lisäävät riskiä ihmisen alentumiseksi saamattomaksi nollaksi, koska aivoilla on tapana vaatia helpoin tapa saada eniten mielihyvää. Yleensä erilaiset saavutukset elämässä tuottavat sitä mielihyvää, mikä juuri saa ihmiset tekemäänkin asioita elämässään. Huumeita käyttämällä saat lyhytaikaisen hyvänolontunteen, vaikka et ole saavuttanut mitään, ja samalla altistat itseäsi erilaisille terveysriskeille. Samalla aivosi alkavat vaatia sitä helpointa tietä mielihyvän kokemiseen, mikä tekee kehittävien asioiden tekemisestä epähoukuttelevaa.
Stressiä voisi lievittää vaikka menemällä kuntosalille pumppaamaan rautaa. - Anonyymi
Kysy Sari Jillanpäältä(nimi muutettu), ainaki vois antaa vinkin.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1334859
En löydä sinua
En löydä sinua täältä, etkä sinä varmaankaan minua. Ennen kirjoitin selkeillä tunnisteilla, nyt jätän ne pois. Varmaan k253296Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi1132654- 462241
Hajoaako persut kuten 2017?
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011217813.html Tämä on totisinta totta. Persut on murroksessa. Osa jättää puolueen2611771Kamala uutinen: Henkilö kuoli Tokmannin pihaan Kankaanpäässä- Jäi trukin alle
IL 9.5.2025 Ihminen kuoli Kankaanpään Tokmannin edustalla perjantaina aamupäivästä. Poliisin mukaan henkilö oli jäänyt471709- 321577
Ne oli ne hymyt
Mitä vaihdettiin. Siksi mulla on taas niin järjetön ikävä. Jos haluat musta eroon päästä niin älä huomioi mua. Muuten kä201526- 281500
- 951221