Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

TUTKIMUS: Suuseksi terveellistä naiselle

http://www.iltalehti.fi/seksuaalisuusjasuhteet/2013111417722631_se.shtml

Mitä enemmän nainen spermaa saa, sitä onnellisempi hän on kaikin puolin.
27877
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 27

Vanhimmat

Fantastinen tutkimus. Allekirjoitan.

Äänestä

Eiköhän nainen saa onnensa paremmin jostain muustakin kuin spermasta, tuo tutkimus nyt on vähän niin ja näin. Miinuksena vielä lukuiset sairaudet mitä spermasta voi saada.

Äänestä
  • Kerroppa mitä sairauksia saa spermasta?

    Sperma ehkäisee mm. rintasyöpää. Rintasyöpä on naisten yleisin syöpätyyppi.

    Äänestä

  • spermasta? kirjoitti:

    Kerroppa mitä sairauksia saa spermasta?

    Sperma ehkäisee mm. rintasyöpää. Rintasyöpä on naisten yleisin syöpätyyppi.

    no olisiko AIDS, HIV, kuppa, ja klamydia noin alkajaisiksi, ei se rintasyöpä tule sen takia että joku ei joisi spermaa, ja ei sitä rintasyöpää tule jos elää terveellisesti juomattakin spermaa hitsin tyhmä, ei se sperma mitenkään suuremmin vaikuta, joten aika turha väite tuokin.

    Äänestä

Olen huomannutkin että vaimo on aina iloinen saatuaan kunnon spermasatsin vatsaansa.

Äänestä
  • Taitaa saada jotain muutakin kuin spermaa! Mä ainakin olen iloisempi siitä muusta hyvästä,ennen sitä spermasatsia! ;))
    Vaikka kyllä mulle ne hyvin kirnutut mieskermatkin kelpaa.

    Äänestä

useimmat lehmät ei tajuu että sperman juominen on maukasta ja ravitsevaa toimintaa.

Äänestä
  • Sulla on asenne vika, siitä johtuu ettei useimmat välitä edes noin happaman äijän happoja "niellä"!
    Kas kun sun niin sanotuilla "lehmilläsi" on myös tunteet!
    "Lehmät" on inhimillisiä olentoja ja aistii kyllä halveksunnan taholtasi!
    Itse asiassa en ymmärrä mitä sunssa näkevät tai miks ovat minkään kaltaisessa seksisuhteessa sunhun.
    Pitää naisella olla huono omanarvontunto tosiaan!

    Äänestä

Seuraavaksi tutkimus, kuinka terveellistä naisen nuoleminen on miehelle.

Äänestä

Kylllä naistenkin nesteet orgasmin hetkellä on hunajaa, NAM

Äänestä

Olisinpa saanut olla mukana tuossa tutkimuksessa.

Äänestä

Tutkimuksen julkistamisen jälkeen kaikki tyttöystäväni haluavat niellä lastin kokonaan. Kaikille ei vain riitä kunnon satsia joka kerta. Paneminen ei enää niin tärkeetä, kunhan saa imeä.

Äänestä

Suihinotosta tullut oikein buumi.

Äänestä

Tutkimukset on tärkeitä.

Äänestä

Miksi tätä ilosanomaa ei uutisoida Suomen uutislähetyksissä?

Äänestä
  • Ilmankos vaimo on niin mielettömän onnellinen!

    Äänestä

Jos joku epäilee, voin ryhtyä koekaniiniksi.

Äänestä

...valmiina vastaanottamaan suihinoton, se on parasta maailmassa. Pillu ei nykyään juuri nappaa, kunnon suikkari vie 100-0.

Oliskos täällä naisia joita kiinnostaa imeä, yksi ei aina riitä?

Äänestä

Nykyisin on muotia olla kuusysissä, imuttaa ja nuolla, olla pelkästi suuseksissä siis, ja se on nautinnollista. Käyn muutaman aasialaisnaisen luona silloin tällöin keskimäärin kiertäen noin kerran viikossa, heitä on neljä vakkaria kahdessa eri paikassa, ja aina nuolen niitten watut ja ne imee kortsu gyrvässä ja ollaan usein 69, niin että nainen on alla tai päällä ja hunajaista valuu ja sitä nautin ja joskus nainet saavat samalla hetkuorkkuja. Suuseksi ja nuolenta ovat minun erityisiä ja hyviä harrastuksiani. Maksan niistä noin 50-100€ riippuen ajasta, puoli tai 1 h.

Äänestä
  • Ai, eiks ne enää annakkaan ilmaiseksi?
    Viimeeks keväällä viel kehuit saavas ilmaiseksi,
    kun olet niin hyvä siinä et naiset oikein nauttii ja antaa ilmatteeks.
    Varmaan rankkaa ikämielle kun on vaimo ja neljä huoraa nuoltavana.
    Ei ole helppoa sullakaan.
    Miten muuten teidän "kerhotoiminta" sujuu?

    Äänestä

Eat my cum, you bitch

Äänestä
  • Yes, my lord!

    Äänestä

Saisipa. Ei vain ole miestä.

Äänestä
  • Lähes joka mieheltä saa. Kysyt vaan rohkeasti. Kutsu vaikka kahville sopivaksi katsomasi ehdokas.
    Minut kutsuttiin naapuriin vaihtamaan lamppua ja korjaamaan valokatkaisijaa. Kun en halunnut palkaa niin rouva kysyi kohteliaasti sopisiko suikkari kiitokseksi vaivoistani.

    Äänestä

Onko tietoa, opetetaanko tätä tietoa koulujen biologian tunneilla?

Äänestä

Ilman tutkimuksia olisimme tietämättömiä.

Äänestä

2 viikon työmatka takana. Illalla vaimo saa ison satsin proteiinia vatsaansa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tipatkin nieltävä kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/seksuaalisuusjasuhteet/2013111417722631_se.shtml

Mitä enemmän nainen spermaa saa, sitä onnellisempi hän on kaikin puolin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu