Eskon facen kannattajat

Naurettavaa lukea facesta kun niin eskoa puolistavat ja sen sanomisia, joku senja saarel. ja satu ex valtuutettu, mikä kiihko päällä, liekkö mitä suhteita takana eskon suhteen työ vai mitä kun niin huutavat hänen puolestaan, ihan ihmeellistä.
8154
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

joo,mut ruutitynyrin räjäytti!
Ja saa ihan 100% ääniä,kunhan vain osaa pistää sanansa oikeeseen muotoon.

Äänestä
  • Esko ihan pikkasen reagoi yli...mutta onhan se nyt ihan selvää,että nämä lieksan mamut ei elä kuin veronmaksajan varoilla.
    Ja kun taloustilanne muutenkin on tämä.....?
    Joten oma väki mieluummin kuin mamut.

    Äänestä

Äijä ,joka uskaltaa omissa nimissään tulla esiin :
TULEV A KANSANEDUSTAJA?
(ARPA ON HEITETTY,ESKO)

Äänestä

Lieksan Vaskiviikot ovat olleet "yhdessä soittamisen riemua" ja näin etelän ihmisenä kaupunkinne tunnetuin kesätapahtuma jo vuosia.

Nyt ulkopuolisena rohkenen ehdottaa puutarhakaupunkinne kuuluisan kesätapahtuman nimen muuttamista ehkä paremmin paikallisuuteen sopivaksi, tässä ehdotus ihan ilmaiseksi.

Lieksan torviviikot, "erikseen tööttäilyn riemua".

Ootte muuten melko sisäsiittoista juttiporukka, pitäkää torvenne.

Äänestä
  • höpö höpö sinäkin?
    Kuiteskin tuut ryyppämään ja rellestämään tänne viskiviikolla.
    Haista ite Fuck you!!!

    Äänestä

  • Ruikuti ruikuti, ei siivoojan tulosta niin väliksikään!

    Äänestä

Käy peruskoulu ensin loppuun. Opit toivottavasti kirjoittamaan, demarinuori.

Äänestä
  • Sinusta voi tulla uusi Jutta!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tytöt kaiken takana kirjoitti:

Naurettavaa lukea facesta kun niin eskoa puolistavat ja sen sanomisia, joku senja saarel. ja satu ex valtuutettu, mikä kiihko päällä, liekkö mitä suhteita takana eskon suhteen työ vai mitä kun niin huutavat hänen puolestaan, ihan ihmeellistä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu