Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

palstan vanhin kokematon?

Olisi mielenkiintoista tietää, kuinka vanhoja kokemattomia täältä löytyy.

Itse olen 35 v poika, pistääkö joku paremmaksi?
14681
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Nainen saman ikäinen

Äänestä

37v =( =)

Äänestä

Mul oli eka kerta 34v, et pistit paremmaks

Äänestä

48 and counting. Taisin voittaa :)

Äänestä

Siis ettekste nniiku saa vai ette vaan oo valmiita siihen tai ette oo löytänyt oikeeta?

Äänestä
  • Syitä on varmaan yhtä paljon kuin vastaajia. On myös ihmisiä, joita seksi ei kiinnosta ollenkaan.

    Äänestä

  • Sociocripple kirjoitti:

    Syitä on varmaan yhtä paljon kuin vastaajia. On myös ihmisiä, joita seksi ei kiinnosta ollenkaan.

    Itse olisin kiitollinen, jos olisin yksi niistä :(

    Äänestä

  • Me ei vaan niinku saaha. Nih.
    Saako sulta?

    Äänestä

  • Itselläni on ainakin poikuus tallessa siksi, koska en todellakaan tiedä, miten naista lähestytään? Miten tehdään aloite?
    Yksikään nainen ei ole koskaan flirttaillut minulle, vaikka ulkonäössäni ei ole mitään vikaa ja käyttäydyn fiksusti. Ja ikää yli 30. =(

    Äänestä

  • 1+11 kirjoitti:

    Itselläni on ainakin poikuus tallessa siksi, koska en todellakaan tiedä, miten naista lähestytään? Miten tehdään aloite?
    Yksikään nainen ei ole koskaan flirttaillut minulle, vaikka ulkonäössäni ei ole mitään vikaa ja käyttäydyn fiksusti. Ja ikää yli 30. =(

    Sama tilanne tässä on itelläkin, että ei tiedä eikä osaa, eikä kyllä ole ollut naisten puoleltakaan kiinnostusta minuun päin havaittavissa. Mutta kun ikää on tullu lisää niin on oppinut sen että ei se ole oikeastaan huono asia elää yksin ja poikuus tallella. Netistä pornot pyörimään ja kassit tyhjäksi, johan taas helpottaa mukavasti! Ja kun lapsiakaan en halua niin mihin sitä naista silloin tarvii. Tarkoitus on mennä poikuus tallessa hautaan saakka, ei ole mitään pakon omaista tarvetta päästä siitä eroon.

    Äänestä

Mies 36v ja hienosti menee :D

Äänestä

En oo ketjun aloittaja, mut löytyykö likemmäs kolmekymppisiä kokemattomia naisia olleskaan??? Ja onko halua tehä asialle mitään, jos löytyy samassa jamassa olevaa miestä kaveriksi.

Äänestä
  • Nykyään on paljon nuoria naisia, jotka ovat todella lihavia! Vaikea kuvitella, että he olisivat harrastaneet seksiä.

    Mutta tavisnaiselle seksiseuran saanti baarista on nykyään todella helppoa, joten nainen pääsee neitsyydestään eroon heti kun haluaa.

    Tosin on paljon naisia, jotka eivät käy baareissa tai yleensäkään viihteellä. En osaa sanoa, kuinka yleistä on että naisella on neitsyys tallessa esim. 25-vuotiaana.

    Äänestä

38v ja en ole edes suudellut. pojan kloppi olen ulkonäköni puolesta ja niin on myös kaluni. eivät naiset taida tässä iässä olla enää neitseitä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


20+9 kirjoitti:

Olisi mielenkiintoista tietää, kuinka vanhoja kokemattomia täältä löytyy.

Itse olen 35 v poika, pistääkö joku paremmaksi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu