Valoissa eikä moottoritiellä vaikka provosoijia ja roikkujia riittää.. Siihen riittää lääkkeeksi pienempi vaihde silmään ja takanatulija on kuin pikku paska taustapeilissä.
343 hv ei jää kakkoseksi
ymmärtäkää asemanne
18210
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Tapaatko useinkin samanlaisia pikkupippelisiä veijareita hiekkalaatikollasi uhoamassa?
Heti alkoi seisoa kun sun kirjoituksen luin.
volvo 343,on auto jolla mummot meni kirkkoon 80-luvulla,nykyään ei muodissa peltoautona jonninmoinen(takaveto)
Niin, eikä se "343" tarkota todellakaan hevosvoimia, hahhah. Oikeasti taisi olla jopa 70hv.
no toivottavasti pääset tuosta lapsellisuudesta eroon ennen kuin napsahtaa.
Tutkimusten mukaan aivot kasvavat 25vuotiaaseen asti
autoni on M3 e46 eikä mikään vtun volvo
Tonni ei riitä vuodessa huoltoihin!
Ei haittaa kun kyyti on kuin unelma ja kyllä on upeat soundit.. Otan mielummin 10 tai vaikka 15 vuotiaan M-sarjalaisen kuin uuden Octavian tai Golfin.
Siis sulla on 10v vanha loppuunajettu PMV voih, kyllä nyt oon niin kade...
Jää se. Sekä valoissa, että motarilla kuten monessa muussakin paikassa.
Miten mahtaa KYYKYTYS onnistua kun lumipeite tulee kun tommonen tehokas takaveto? Sutiiko paikallaan?
Motarin oikealla kaistalla oli torstaiaamuna kaikki takatuupparit nysväämässä, siellä niistä tehoista näytti olevan nautintoa rännässä luikerrellessa.
...Mutta edelläsi!
MITÄ HELVETIN HOMOSTELUA,,,
Tulihan se homottelu-kortti tähänkin ketjuun viimein!
Muista, luonnonvalinta on käynnissä koko ajan.
Onhan se mahtavaa kun pikkumunainen luuseri voi pullistella ostetulla mulkunjatkeella liikentessä piittaamatta säännöistä joita muut noudattaa.
M3 on legenda vuosimallista riippumatta. Harvat pääsevät niitä ajelemaan ja se ajaminen vaatii kurinalaisuutta ja tottumusta tehoihin, mikäli haluaa pitää ajokortin taskussa.