Onko Kupeessa vakiona?

Onko 300-sarjan Coupessa vakiona takalasiin laminoitu radioantenni, vai onko se "ruksittavia lisukkeita? Omassani (320 vm. 94) näyttäis olevan.
2416
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

En oo varma, mut mun 94 325:ssa näyttäis myös olevan radioantenni takalasissa

Äänestä
  • Kaikissa on ja edelleenkin on vakiona

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hyvin soi kirjoitti:

Onko 300-sarjan Coupessa vakiona takalasiin laminoitu radioantenni, vai onko se "ruksittavia lisukkeita? Omassani (320 vm. 94) näyttäis olevan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu