Kyntää vakoon

Aahihanaa

Ah, mikä aamuherätys... On aivan tajunnanräjäyttävää kun mies hinkkaa peniksen varrella pilluvakoa ja terska osuu klitorikseen. Tämän voi tehdä monessa asennossa, kyljellään, mies päällä, nainen päällä, sylikkäin istuen. Ja meillä ainakin molemmat laukee nautinnosta täristen. Tässä on vaan se "paha", että ton laukeamisen jälkeen on niin herkillä, että miehellä seisoo hetken päästä taas ja itse olen kiimasta niin märkä, että pakko saada muna sisään. Ja se toinen akti onkin sitten pelkkää rajua panoa. Suosittelen:)
Asiasta toiseen...Oletteko koskaan kokeilleet sitä että täysin alastomina, toisiinne kietoutuneina nukutte. Onko kiihkeä herääminen? Tämä lienee tyyliä kamasutra?

4

2833

1Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • krooooh

      Mitä mies? Hanki jotain tekemistä.

      • Aahihanaa

        On mua kaikilla nimillä haukuttu, mutta ei kukaan vielä mieheks! T: 41 v. nainen.


    • Anonyymi

      Mä en kans ymmärrä noita mitä mies kommentteja. Eikö nainenkin voi haluta?? Onko nää jotain pölypilluja vai mitä helvettiä? Ja mitä ne tekee täällä? Menkää inisee johki tuppervaara sivuille.

      Mua kiihottaa toi sama homma! Ja sen jälkeen on pakko saada uudestaan mälliseen pilluun.

    • Anonyymi

      Avauksen 'tekniikka' on molemmille todella nautinnollista liukastelua ja halutessaan voi vielä viivästellä ja nautiskella pidempään kiirettömästi aina fiiliksen mukaan ... todella herkkua ;-)

    Ketjusta on poistettu 13 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suureksi onneksesi on myönnettävä

      Että olen nyt sitten mennyt rakastumaan sinuun. Ei tässä mitään, olen kärsivällinen ❤️
      Ikävä
      65
      1423
    2. Perusmuotoiset TV-lähetykset loppu

      Nyt sanoo useiden HD-muotoistenkin kanavien kohdalla äly-TV, ettei kanava ole käytössä, haluatko poistaa sen? Kanavia
      Apua aloittelijalle
      109
      865
    3. YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua

      Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä
      Äänekoski
      46
      699
    4. Mitä mietit Honey?

      Kulta nainen ❤️❤️
      Ikävä
      57
      690
    5. No ei sun asunto eikä mikään

      muukaan sussa ole erikoista. 🤣 köyhä 🤣
      Ikävä
      54
      688
    6. Missä kaikessa olet erilainen

      Kuin kaivattusi? Voin itse aloittaa: en ole vegaani kuten hän. Enkä harrasta tietokonepelejä lainkaan.
      Ikävä
      39
      677
    7. Linnasuolla poliisi operaatio

      Kamalaa menoa taas meidän ihanassa kaupungissa. https://www.uutisvuoksi.fi/paikalliset/8646060
      Imatra
      25
      645
    8. Uskomaton tekninen vaaliliitto poimii rusinoita pullasta

      Korni näytösesitelmä menossa kaupunginvaltuustossa. Juhlia ei ole kokouksista tiedossa muilla, kuin monipuolue paikalli
      Pyhäjärvi
      66
      633
    9. Hyvin. Ikävää nainen,

      Että vainoat ja stalkkaat miestäni.onko tarkoituksesi ehkä saada meidät eroamaan?no,siinä et tule onnistumaan
      Ikävä
      69
      621
    10. Katsoin mies itseäni rehellisesti peiliin

      Ja pakko on myöntää, että rupsahtanut olen 😆. Niin se ikä saavuttaa meidät kaikki.
      Ikävä
      40
      616
    Aihe