Ilmeisesti haluttiin ensin antaa kuva jostain hyväntekeväisyydestä tai muusta isosta uutisesta, mutta äijä huijasikin kaikkia ja ilmoitti ainoastaan medialle että kysymyksessä on hänen tuleva keikkansa. Todella mautonta Cheek.
Asian olisi voinut hoitaa lehdistötiedotteella tai ilmoittamalla asiasta facessa ym.
http://www.iltasanomat.fi/musiikki/art-1288622914844.html
Näin ollen CHEEK EI OLE LAHJOITTAMASSA MILJOONAA LAPSILLE TMS !
Asian olisi voinut hoitaa lehdistötiedotteella tai ilmoittamalla asiasta facessa ym.
http://www.iltasanomat.fi/musiikki/art-1288622914844.html
Näin ollen CHEEK EI OLE LAHJOITTAMASSA MILJOONAA LAPSILLE TMS !
Vastaukset 4
Vanhimmat
Törkeää !!!!
Hei!
Ei se ole Jaren vika , jos levyfirmasta vuotavat muunnettua totuutta. Se juttuhan lähti ennenaikaisesti sieltä liikkeelle. Jarea itseään harmitti kamalasti, jo silloin kun hän ei vielä ollut kuullut hyväntekeväisyys osiota lainkaan.Myös puitteet oli levyfirman hommaamat. Jarehan jännitti niin että ei meinannut saada mitään sanottua. Älkää heittäkö paskaa väärään osoitteeseen!!!!! Kuulitte sanatarkasti mitä Cheek lupasi. Loput oli WARNERIA!!!! (Wagneria:))
Kuule se sun Jares on suuruudenhullu diivaileva passkiainen, totaali kus.ipää, ei tollaista ole ennen tässä maassa ollut onneksi!! Vai muka lahjoittaa hyväntekeväisyyteen - HAHHH! Ja esti häntä arvostelleen toimittajan tulon tilaisuuteen, johon oli itse toimittajat kutsunut. Oksettava pelle.
Parasta vittuilua vuosiin
http://mamarazzinblogi.blogspot.fi/2013/11/cheekin-salaisuus-paljastui-levysta.html