Mikä vika päässä pyörii

Oireet alkoi siitä päivästä kun hankin MLP:n .
Johtuuko se sähkömittarin pyörijästä,menee aika haipakkaa?
5103
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kyllä se vaan sähköä haukkaa. Seuraavasta laskusta näet karmean todellisuuden. Pääsi on terävä kuin partaveitsi.

Äänestä
  • Tosiaan, jos tuollaisen mlp:n hankkisi, pitäisi kuitenkin säilyttää korvaava systeemi rinnalla, koska voi taas tulla kolmen päivän sähkökatkoja, kun tuulet yltyvät.

    Äänestä

Päässä voi huipata monesta eri syystä, hyvä lääkäri voi auttaa. Tuskin on mitään tekemistä mlp hankinnan kanssa, sillä fiksu hankinta.

Äänestä

flashbackia edellisestä elämästä kun sähkövastukset hehkuivat siellä ja täällä ja mittari pyöri niin perkeleesti. nyt mittarin liikettä ei edes käytännössä huomaa kun maalämpö ei juurikaan kuluta sähköä,

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ja huippaa? kirjoitti:

Oireet alkoi siitä päivästä kun hankin MLP:n .
Johtuuko se sähkömittarin pyörijästä,menee aika haipakkaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu