Ongelma ulkoisen kovalevyn kanssa.

Mikä avuksi kun Windows ei löydä ulkoista kovalevyä? Eli kun laittaa kovalevyn usb piuhan kiinni, niin ei tapahdu mitään.. En myöskään löytänyt kovalevyä mitään kautta. Kovalevy merkiltään maxtor. Toivottavasti joku ymmärsi mikä tarkoitan ja osaisi auttaa! :)
2204
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mikä Windows on koneessa ?

Jos on Win-8 ? Niin onko kaikki päiviykset asennettu ?

Vastaa noihin ja jatketaan "apua" !

Äänestä
  • On siis Win-8 ja pitäisi olla kaikki päivitykset kunnossa..(ainakaan windows update ei löytänyt mitään uutta)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Apua kaivataan.. kirjoitti:

Mikä avuksi kun Windows ei löydä ulkoista kovalevyä? Eli kun laittaa kovalevyn usb piuhan kiinni, niin ei tapahdu mitään.. En myöskään löytänyt kovalevyä mitään kautta. Kovalevy merkiltään maxtor. Toivottavasti joku ymmärsi mikä tarkoitan ja osaisi auttaa! :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu