Kerastase Densifique

keppana4

Melko vähän tästä L'Orealin ihmeöljystä on kirjoituksia siihen nähden, kuinka vakuuttelevat käytön toimivan. Siispä, ilmeisesti kukaan spede täälläkään ei ole ko. ainetta testannut? 98e kuukauden satsi, melko kallista.

10

692

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 3kk satsi
      • kinnus..

        Kerastasella muutkin shampoot ja hoitoaineet loistavia


    • Tiedättekö miksei

      näihin ketjuihin tule vastauksia? Koska kaikki tietävät jo ennakkoon kaikkien vastaavien tuotteiden olevan humpuukia ja rahastusta. Siksi.

      Ja teidänkin pitäisi se tietää.

      • Fina efekti

        Hei sulla on nyt väärä ketju tää ei ollu finasta.


    • Kasvattaja??

      Erilaisia hiustenkasvattajia on ollut iät ja ajat markkinoilla. Näiden tuotteiden huikea hetkellinen suosio perustuu suuriin mainosrahoihin. Pystyn saamaan 1 miljoonan myynnin ihan takuuvarmasti jos laitan mainoksiin vaikka 300 000 euroa, NO PROBLEM, kansa juoksee ostamaan. Suomalaiset uskovat johonkin tuotteeseen jos sillä on isot mainokset....wau tuolla on iso mainos, se on varmaan hyvä! Näin ne suomalaiset juoksee kauppaan. Minoksidiilikin kasvattaa hiuksia, samoin suomalaiset nokkor-uutteet yms. Mainoksessa käytetty 1700 hiusta on hyvin pieni määrä loppujen lopuksi, minoksidiilikin saa aikaan useamman hiuksen kasvua. Ei muuta kuin heti ostoksille kun näkyy iso mainos, nyt kaikki bongaamaan mainoksia!

      • elisa.m

        No monoksidin käyttö vaatii elämän pituisen käytön ja jos Se tuottaa jotain tuloksia niin ,jos lopetat jo kasvavat hiukset tipahtaa yleensä myös ilmestyy ihottumaa,kutinaa päänahan kuivumista.


      • Opettele Elisa
        elisa.m kirjoitti:

        No monoksidin käyttö vaatii elämän pituisen käytön ja jos Se tuottaa jotain tuloksia niin ,jos lopetat jo kasvavat hiukset tipahtaa yleensä myös ilmestyy ihottumaa,kutinaa päänahan kuivumista.

        kirjoittamaan! Ameeba!


      • Elisa.m
        Opettele Elisa kirjoitti:

        kirjoittamaan! Ameeba!

        No Joo Minoksiidi piti siis olla:)


      • Kuinka tyhmä pitää
        Elisa.m kirjoitti:

        No Joo Minoksiidi piti siis olla:)

        olla,että vielä korjauskin menee pieleen?! Uskomaton tampio olet!


      • kline felter Asa
        Kuinka tyhmä pitää kirjoitti:

        olla,että vielä korjauskin menee pieleen?! Uskomaton tampio olet!

        Asalla taas kuukautiskivut ja nännit turpeana maidosta.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Työsuhdepyörän veroetu poistuu

      Hallituksen veropoliittisen Riihen uutisia: Mitä ilmeisimmin 1.1.2026 alkaen työsuhdepyörän kuukausiveloitus maksetaan
      Pyöräily
      48
      3130
    2. Ruumis kanavassa

      Mikä juttu eilen ollut poliisit palokunta ambulanssi ja ruumis auto sillalla. Tekikö itsemurhan
      Suomussalmi
      27
      2894
    3. Pieni nainen, paras nainen

      Näin se nyt vaan on. Mieheltä
      Ikävä
      121
      2326
    4. Onko tässä paljon lääkettä..

      Keski-ikäselle 43v Ketipinor 100mg Brintellix 10mg Venlafaxin 75mg Xanor 1mg Propral 40mg Xatral CR 10mg Esomepratsol 4
      Ikävä
      228
      1432
    5. Ei mitään menetettävää

      Arvostin ja kunnioitin sun tunteita. Menit nyt liian pitkälle. Mulla ei ole enää mitään menetettävää ja sä tulet sen huo
      Ikävä
      163
      1336
    6. Tapani Kiminkine n on ammuttu Helsingissä

      Kertoo poliisilähteet...
      Maailman menoa
      11
      1316
    7. Oi! Jorma Uotinen ja Helena Lindgren paljastivat yllätysuutisen: "Rakkaudella"

      Professori, tanssija, koreografi, Tanssii Tähtien Kanssa -tuomari Jorma Uotinen ja Suomen meikkitaiteen pioneeri, laulaj
      Suomalaiset julkkikset
      12
      1083
    8. Mitä sä ajattelet

      Musta tällä hetkellä? Onko vihaa, rakkautta vai halu vältellä jotta unohtaa
      Ikävä
      74
      989
    9. Pakko tulla tänne

      jälleen kertomaan kuinka mahtava ja ihmeellinen sekä parhaalla tavalla hämmentävä nainen olet. En ikinä tule kyllästymää
      Ikävä
      39
      922
    10. Riittäisi juoruakkoille puhumista tässä kylässä

      On mennyt mahottomaksi touhut. Taksi renki kuskaa akkaansa töihin lienekkö mitään lupaa yrittäjältä tähän touhuun. Kylän
      Hyrynsalmi
      13
      802
    Aihe