Teemu pöntöstä alas... ei ole koskaan voittanut mitään suurta eikä voita. Teemu toilettiin ja Tsumin paskat päälle.
The Finnish Flush
teini horotsu
5
464
Vastaukset
- Le Gaballier
Leikkaukseen vienyt polvivamma vei tehot pois. Mutta hyvin pelasi siitä huolimatta. Yksi syy lisää siihen, että Selänne on aika hyvä jätkä, parempi kuin sinä.
- perse
teukka salama on vain itsekäs luuseri!!
- BeBatonttu
vaikka teemu ei oo voittanu mitään suurta niin vittu onko pakkoruveta puhuun tollasta ja jos haluut nii hauku kanadalaisia äläkä suomalaisia!
- asas
paska mikä paska. super-spede maitopoju
- koira hullu
mietit pelkkää teemua etkä muita?ei voitto oo pelkästä teemusta kii!vaan koko joukkoeesta!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 574604
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot1544218- 673852
- 1253810
Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti
Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans473644Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe783464- 983031
- 542875
- 252706
Korjaamo suositus
Vahva suositus Kumpulaisen korjaamolle vanhan 5-tien varrelta! Homma pelaa ja palvelu ykköslaatuista. Mukavaa kun tuli p142414