Missien missi

Siis kuka on kaikkien aikojen Miss Suomi? Itse olen aina arvostanut Tarja Smuraa... Tosi upea nainen...
84938
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Johanna Raunio.

Äänestä
  • SE ON KAUNIS

    Äänestä

Kaikista kaunein mielestäni on Suvi Miinala. Rotunainen!

Äänestä

Lola Odusoga.

1. perintöprinsessa: Vanessa Forsman
2. perintöprinsessa: Heidi Willman

Äänestä

Mira Salo.

Äänestä

...on aina paremman näköinen parin vuoden kuluttua missivuodesta.

Äänestä
  • Koska ovat..

    a) oppineet meikkaamaan kovassa koulussa
    b) saaneet paljon laatumeikkejä sponsorilta
    c) löytäneet tyylinsä stailaajien käsittelyissä
    d) ikä tuo varmuutta kasvoille

    Äänestä

Äänestän Tanja Vienosta. Oli ja on vieläkin tosi kaunis.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Toro kirjoitti:

Siis kuka on kaikkien aikojen Miss Suomi? Itse olen aina arvostanut Tarja Smuraa... Tosi upea nainen...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu