oijoi, odottavan aika on pitkä...
vaanin tilausuutta päästä tuikkaa
työkaverin muijaa
47238
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 47
Vanhimmat
Kerron työkaverillesi
Kerro ihmeessä jokaiselle miespuoliselle työkaverille.
Sen teen..
soo soo, eipä puututa toisten asioihin!
puukolla ko aattelit tuikata, vai molollas.
mololla aattelin hyväillä nuorta blondia..
ootko antanut lutkalle vihiä, että löytyy isohko muna ja blondi tietenkin vittumärkänä suhteilette salaa?
Miksi nimittelet ja haukut naisen, joka on täysin viaton ko. suunnitelmaan? Tyypillistä kusipääkäytöstä miehiltä, olette niin saatanan tekopyhiä kaksinaismoralisteja.
Ja miksi naisen seksuaalisuus on likaista ja haukuttavaa, mutta ei miehen?
Mietipä sitä, aivokääpä.
pidän kyllä tätä suunnittelijaa täytenä pellenä, jos pettäjä mielessä on liikkeellä.
Anteekis nimittely, mutta sain kuvan tilanteesta, että tässä jo ollaan niin sanotusti niillä rajoilla, että voidaan puhua salasuhteista, mutta tämä ketju onkin muuttumassa pannukakuksi.
Perako täällä taas kaivaa verta nenästään?!
Miten te ihmiset voitte olla noin SAATANAN KUSIPÄITÄ! Toivottavasti jos sinulle antaa se lehmä lentää miehensä toimesta ulkosalle, märehtii muiden munaa.
ja sinä lennät työpaikaltasi. Kuin helvetissä sä edes pystyisit naimisen jälkeen katsoo sitä kaverias silmiin, vai ootko tunteeton Narsisti jolla on muka niin helvetin hyvä empatiakyky ja manipulointi, että saa työkaverin muijan imee munaansa?
Ette vissiin tosissanne ota? Aika provo aloitus. ;D
Herättä tunteita, näkee punaista. Tuo kun on monelle totta, että petetään jopa oman puolison kaverin kanssa.
Mitäs nyt ?
Ap. hei, vaadi testitulos HPV:stä! Juuri uutisissa kerrotaan, että vaarallinen myös miehelle.
Sitä, kun ei voi testata!
Voipas ja testataankin. Ja tämä on tieto. ;)
oletko mies? Minusta miehetä ei voi testauttaa. Naisille vain nuo kondunkaula testit. Tosin selvennä jos olen väärässä, ehkä täytyisi käydä, joku verestä otettava testi?
älkäähän nyt olko noin tuomitsevia. mietin vielä, että pitäiskö tarjota työkaverille vaimoa pitämään seuraa siks ajaksi, ettei tarvis salailla, eikä kellään tulis paha mieli?
Mikäs siinä. Tosin nuo voitokaupat ovat usein aika kolkkoja varmasti. Panna nyt kaverin muijaa ja samalla miettiä, että se saattaa nykiä omaa akkaa, vaikka peräaukkoon.
jospa vaikka panisitte työkaverin kanssa toisianne?
eihän siinä olisi mitään järkeä kun vaihtoehtona on hyväillä ihanaa blondia?!
En usko, että luvan kanssa antaa panna blondiaa. tosin ei kukaan toista omista, mutta luulen, että jää unelmaksi ainakin luvan kanssa.
niin mäkin vähän kelailin, et vois olla liian riskipeliä lähteä ehdottelemaan?
Sanot sille työkaverilles, että tehäänkö yheks illaks vaihtarit. Sitte kun olette pääsee yhteisymmärrykseen kysytte samoin kumppaneiltanne ja sovitte sitten parinvaihto illan vaikka teidän luo ja panette vaikka vuorovedoin toisianne.
tää kuulostaa hyvältä paperilla mut kaikki ei mee aina niinku elokuvissa. jotain alkoholia kannattais varmaan ottaa alle, jos menee huudoks ni voi aina laittaa kännin piikkiin?
että työkaverilla on joku toinenkin, eikös näin
antakaa nyt limasen kusipään haaveilla - ei se todeksi muutu kuitenkaan.
on tässä jo vedelty tarpeeksi ja ois aika päästä jo tosi toimiin. on se kyllä vähän flirtti, vaikka ujo onkin. liekkö samat mielessä?
luoja näitä juttuja. Oli pakko jättää lukeminen kesken. Sanaa sanan perään ilman mitään asiaa. :D
Tekee sen tahallaan...:D)))
on se kyllä ihana muija. miten sellasen sais houkuteltua sänkyyn?
heheh, noniin tulihan se sieltä. me hänen eteen ja vedä housut kinttuun ja sano naidaanko, jos on todellinen blondi suostuu mukisematta. Sanoo vielä lopuksi että eihän kerrota kellekään...
kiitos vinkistä, mut veikkaan et laatumuija ei tolle lämpeis. eli aattelin jotain vähän sulavampaa?
millonhan sitä pääsis näkee taas,nyt on Kova ikävä
Pera sut on tunnistettu. Jos hipasetkaan mun naista niin tiiät miten käy!
ei kait tätä tohdi Peran piikkiin laittaa. vaikka epäilemättä Peralla on omat pervot kuvionsa..
Oletko nainen ? haiskahtaa naisen juonittelulta..
eiköhän lebsot oo oma lukunsa
Olet siis lesbo
heteromiehiä
hetero voit olla muttet MIES !!
niin, ainoastaan oikea Mies panee kaikkien muijia eikä mieti.
onko lisää entten tentten veikkauksia?
Mietin, pitäisikö lähteä tähän leikkiin..Enpä taida jaksaa. Joku muu saa jatkaa, mutta täytyy myöntää, että otit aika rohkeen vedon tehdessäsi noin provosoivan aloituksen :D)))
Ennten tentten teelika mentten viipula vaapula.....nyt mä lähden tästä pelistä POIS !