Pahis muutti

Voisi tehdä ennakkoilmon sinilakeille jo sen perusteella mitä se on tähän asti tehnyt. Jos mun kulmilla alkaa jotain tapahtua niin tietää kuka on ollut asialla, joko suoraan tai raukkamaisesti välillisesti.
492
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Laittaako se kaverin asialle..kun ei itse pääse?

Äänestä

Harmi et mul o menkat. Ei pääse uimaan tai nussimaan. :(

Äänestä
  • Noh, hyvä ettei se vampyyri ole, ettei verenhimossaan kuljeskele..

    Äänestä

  • ..bloodymary?? kirjoitti:

    Noh, hyvä ettei se vampyyri ole, ettei verenhimossaan kuljeskele..

    Tässä taas ketju jonka olisi voinut jättää lukemattakin :D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kaupunkiin kirjoitti:

Voisi tehdä ennakkoilmon sinilakeille jo sen perusteella mitä se on tähän asti tehnyt. Jos mun kulmilla alkaa jotain tapahtua niin tietää kuka on ollut asialla, joko suoraan tai raukkamaisesti välillisesti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu