Haukiputaan PS:n kokous valitsi...

Haukiputaan perus-suomalaiset valitsivat puh. johtajansa yksimielisesti uudelleen, mikä tietää että mies on hoitanut asiansa hyvin.Antaa puolueesta hyvänkuvan, ei riitoja kuten Helsingissä "Julman-Juhan" kanssa, ainakin ollut.
1151
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Vasemmisto "kommarit" riitelevät valtakunnantasolla hallituksessa olosta, ministerit haluaisivat jatkaa toiset kadehtii palkkaa ja vastustavat. Plussaksi voisi voisi mainita että tulevat hyvin toimeen kokoomuksen kanssa, samaamieltä "sossujen" ja kokoomuksen kanssa, mutta haukkuvat oppositiossa olevia puolueita.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Näin sitä pitää... kirjoitti:

Haukiputaan perus-suomalaiset valitsivat puh. johtajansa yksimielisesti uudelleen, mikä tietää että mies on hoitanut asiansa hyvin.Antaa puolueesta hyvänkuvan, ei riitoja kuten Helsingissä "Julman-Juhan" kanssa, ainakin ollut.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu