Naiselliset Hunksit.

Käyttekö te naiset ihan oikeasti katsomassa tuollaisia?

Esimerkiksi tämä Mauno Ahonen joka oli neljän tähden illallisessa.

Tyyppi kävelee kuin mallityttö catwalkilla, keikistelee kuin pikkutyttö ja puhuu homomaisesti.
588
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Voin kertoa, en käy, en maksaisi euroakaan moisesta roskasta enkä menisi itse asiassa katsomaan, vaikka minulle maksettaisiin siitä. Jotain tasoa sentään.
Oma mieheni on kunnon könsikäs, miehekäs oikea MIES, katselen häntä 100 kertaa mielummin kuin näitä meikattuja tyttöpojan näköisiä juippeja.

Äänestä

Sammaa mieltä täysin....!!

Äänestä
  • Jos haluatte kunnon miestä, niin se on Mr.Lothar!

    Äänestä

  • Tauno Saviksnhad kirjoitti:

    Jos haluatte kunnon miestä, niin se on Mr.Lothar!

    Pitihän se arvata, että lotharin aloitus tämäkin.
    Ei kukaan muu voi olla noin tyhmän kade.
    lotikka on nähty ja huonoksi havaittu.
    Hunksit osaa siinä lutikalla kateuden syyä Niiden ei tarvitse heiluttaa sitä mitä lortto kauppaa joka kuvassaan...

    Äänestä

Hunksit on tunnettuja Lothar ei...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


809+0 kirjoitti:

Käyttekö te naiset ihan oikeasti katsomassa tuollaisia?

Esimerkiksi tämä Mauno Ahonen joka oli neljän tähden illallisessa.

Tyyppi kävelee kuin mallityttö catwalkilla, keikistelee kuin pikkutyttö ja puhuu homomaisesti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu