Muistatteko tätä?

Onko palstalla henkilöitä jotka olivat täällä jo kun palsta oli vielä tämän näköinen? :D

http://aijaa.com/g3w7Nz
3105
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Muistan tuon mutta en silloin käynyt täällä ikävä-palstalla vaan muilla palstoilla.

Äänestä

Näköjään olen ollut! Hah hah, häääh..
En oikeesti ole ollut, mutta ihan on sama meininki ja jutut nykyään tääl.
Hyvä että toit esille. Pistää ajattelemaan.
Ei ollakkaan ihan yksin samoine probleemineen.

Äänestä

Ai en tiennytkään et neanderilaisetkin tunsivat ikävää ja osasivat kirjoittaa kaipaus viestejä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vanha suomi24 kirjoitti:

Onko palstalla henkilöitä jotka olivat täällä jo kun palsta oli vielä tämän näköinen? :D

http://aijaa.com/g3w7Nz

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu