pahin ongelma maailmas

hockeyboyyy

Mul on aika paha paikka ku pitäs valita lähenkö ens vuonna änäriin pelaan (usaan) vai jäänkö suomeen tyttöystävän kanssa :( änäris pelaaminen on mun unelma ja oon vuodattanu verta ja antanu puolet sydämestäni sille lajille ja voisin tienata soe miljoonii kaudes mutta elämäni rakkaus haluaa asua suomes :((( mitä mun pitäs tehä auttakaa!!!!:(

12

138

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • skandaali

      Pyydä naises mukaan

      • aloittajaaaaa

        Jos et huomannu se haluu asuu suomes ^^


    • eioomaailmanpahinongelma

      Tyttö odottaa, änäri ei. Enkä kyl usko et oot sinne oikeesti menossa mut jos oisit nii tottakai valihtisit änärin. Kyllä se tyttö perässä tulee jos oikeesti sua rakastaa. "Anna meren se selvittää kuka viereesi jää"

      • aloittajaaaa

        No kylmä menos ihan oon mutku sil on työpaikka tää nii se on se ongelma


    • ecc__

      Haloo! Jonkun tytön takia ei kannata tuollaista mahdollisuutta jättää väliin! Eroatte kuitenkin ennemmin tai myöhemmin.

      • aloittajaaaa

        No tota me ollaan kihlois että sillee...


      • Boy17v.
        aloittajaaaa kirjoitti:

        No tota me ollaan kihlois että sillee...

        Kihlauksesta voi ihan helposti erota. Ei kihlaus tarkoita että te olisitte loppuelämänne yhdessä.


    • kkkkko

      Hahahahah kuulostat 11-vuotiaalta.

    • hitosti naisia

      Lähe änäriin. Sä saat hitosti naisia jos pääset sinne.

      • aloittajaaa

        Noniinno mut en ny välttis haluis ketää muuta


    • kai tää oli vitsi :DDD?

    • Vaikee valinta

      Kyl mä ymmärrän sua.. Se rakkaus tuntuu koko elämälle ja se toinen unelma on nii tärkee, ku on unelmoinu siitä kauan.. Ja vihdoin kun saa siihen mahdollisuuden se on lukittu kahleisiin. Vaikea valinta, tiedän! Rakkaus on varmasti sul tärkee.. Se tyttö.. Sille tytölle oot sen elämä. Mut ajattele joskus itseäsikin! ;) Jos siel on jotain lomii nii tuu Suomeen sen tytön luokse! ;)) Tai tartteeks sun olla kaikis peleis mukana. Voitte myös puhuu videopuheluit Skypessä! ;) Mut sitte jos joudut olee siel moooonta vuotta.. Niin.. :// Äää! Vaikeeta!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Keitä täällä on??

      Kertokaa nimenne!! 🤔
      Ikävä
      110
      1074
    2. Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä

      Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait
      Ikävä
      82
      814
    3. Tuleeko Martinasta rouva Muhis

      Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat
      Kotimaiset julkkisjuorut
      263
      593
    4. Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?

      Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede
      Kuhmo
      17
      585
    5. Mitä hyvää

      Mitä hyvää hän on tuonut elämääsi?
      Ikävä
      65
      531
    6. Ei enää kauaa rakkaani

      Ensin minun pitää saatella narsistit oikeuden eteen ❤️
      Ikävä
      93
      521
    7. Miten näytät / näytit ihastumisesi hänelle?

      Toimiko, miten hän vastasi? vinkki5
      Ikävä
      26
      502
    8. Oletko miettinyt sitä

      Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.
      Ikävä
      47
      491
    9. Mitä sanoisit

      juuri nyt kaivatullesi jos uskaltaisit/kehtaisit?
      Ikävä
      43
      466
    10. Mökötätkö, kun jäit ilman vastausta?

      Vai mitä ajattelet...
      Ikävä
      47
      427
    Aihe